Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ИЗРЯЗВАНЕ НА ОТВОР ЗА ВРАТА В ПАНЕЛ

Публикувано от vlado5 
Re: ИЗРЯЗВАНЕ НА ОТВОР ЗА ВРАТА В ПАНЕЛ
23-12-2010 - 08:33:47
avatar
Охлажда се с вода - то е видно и от първата снимка.....
Като количество не знам колко е ,но апартамента дето режат вратата е тотално за изриване......Ще кажеш хора не са живяли!

Чест и почитание
Re: ИЗРЯЗВАНЕ НА ОТВОР ЗА ВРАТА В ПАНЕЛ
23-12-2010 - 10:07:07
с диамантен диск с водно охлаждане се реже, от ряза тече циментова каша
водата е 10-20л на ряз - по-малко от една водна прахосмукачка на ряз - прахосмукачката се вижда на заден план
апартамента си беше зле и преди това и не се наложи да облепяме с найлон
водата която се вижда на пода е от допълнителното нарязване на парчетата / още не е събрана /
нямаше проблеми с проникнала вода надолу
обрамчването е заварено за армировката и допълнително в стената са вкарани пръчки със смола хилти които са заварени към планките / марките / между двата винкела
Re: ИЗРЯЗВАНЕ НА ОТВОР ЗА ВРАТА В ПАНЕЛ
23-12-2010 - 10:27:37
avatar
*ok*

Чест и почитание
Re: ИЗРЯЗВАНЕ НА ОТВОР ЗА ВРАТА В ПАНЕЛ
23-12-2010 - 11:43:24
avatar
Абе личи си, че се правят нещата както трябва!

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: ИЗРЯЗВАНЕ НА ОТВОР ЗА ВРАТА В ПАНЕЛ
23-12-2010 - 13:46:50
vlado5 - моля, вижте си личните съобщения !
Re: ИЗРЯЗВАНЕ НА ОТВОР ЗА ВРАТА В ПАНЕЛ
05-02-2011 - 02:34:06
avatar
Аз ходих в Общината и там ми определиха на коя стена да правя отвор за врата. И архитекта ми направи чертеж. След това викнах Алито и той за 3 часа отнесе 2 квадрата с къртача. После усилихме с дебело желязо и за по-сигурно пратих да вземат от най - дебелия П профил с който обгърнах стената отвсякъде. След това си поръчах каса за врата, която да покрие леко надигащия профил и стана почти идеално.smiling smiley Запълних малкия процеп с цветен силикон.
Re: ИЗРЯЗВАНЕ НА ОТВОР ЗА ВРАТА В ПАНЕЛ
05-02-2011 - 11:02:22
Ето в последния пост за какво става дума , Гогол за това се запали . Това не е Германия , тук всички знаем как се процедира .Ето ходих в общината ..... Аз се обзалагам на пари че цялостен конструктивен проект на който и да е блок в която и да е община не се пази повече от 30 години.Кой по дяволите конструктор "ебаси конструктора" би дал разрешение за такава операция без да е наясно със реалното състояние на сградата .Някой като нотариуса дето прехвърли колите на президента и гл.прокурор .Аз лично мога да посоча нотариус когото може да повикате в 02 часа в някой джендем при смазан от бой човек , да парафира прехвърлане на имуществото му на някой от присъстващите.Направо да не ви казвам какво ми се иска да направя на някой глупак дето ги виждам постоянно да удължават и приобщават тераси и какви ли не дивотии.
Тука изобщо не става дума за технологията на рязане и укрепване която може и да е много добра .Ето нещо за хората дето могат да четат [society.actualno.com]
Re: ИЗРЯЗВАНЕ НА ОТВОР ЗА ВРАТА В ПАНЕЛ
05-02-2011 - 18:45:00
avatar
*angel**ok**bow*
Най после бях РАЗБРАН.....*bow*

Чест и почитание
Re: ИЗРЯЗВАНЕ НА ОТВОР ЗА ВРАТА В ПАНЕЛ
05-02-2011 - 18:58:30
Три пъти го режем, а то все късо е вашата работа!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: ИЗРЯЗВАНЕ НА ОТВОР ЗА ВРАТА В ПАНЕЛ
06-02-2011 - 00:31:50
Ако се замислите....нашенската действителност има и положителни черти.Иначе някои полезни подобрения щяха да са свързани с месеци бумащина или направо невъзможни,защото само бюрократичния етап би отнел 5-6 месеца.
Според вашата логика...ако искам да продупча фасадната стена,за да си прокарам кабелите на климатика,ми трябва съгласие на целия блок (не само входа) плюс строителен проект,издаден след обследване на цялата сграда.
Понеже всички външни стени по нашия закон се водят общи части.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход