Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Надник в строителството

Публикувано от ani2930 
Re: Надник в строителството
30-12-2010 - 20:07:31
avatar
Quote
Petar
Много зависи на какви майстори ще попаднеш.
На тоя дето дава винаги много му се виждат, отсреща - все малко. Нормално е.
Много зависи на какви майстори ще попаднеш.
За качествена работа не се циганя.
Намерих двама майстори от които съм много доволен и все си продължавам с тях по различни задачки по къщата.
Стана няколко пъти им давам 10% а и отгоре бонуси извън това за което сме се разбрали.
Рядко са такива хора!всеки сака надница катоо за майстор а умее като за чирак /и по-надолу/.
Re: Надник в строителството
30-12-2010 - 20:08:19
avatar
Quote
Petar
Много зависи на какви майстори ще попаднеш.
На тоя дето дава винаги много му се виждат, отсреща - все малко. Нормално е.
Много зависи на какви майстори ще попаднеш.
За качествена работа не се циганя.
Намерих двама майстори от които съм много доволен и все си продължавам с тях по различни задачки по къщата.
Стана няколко пъти им давам 10% а и отгоре бонуси извън това за което сме се разбрали.
Re: Надник в строителството
31-12-2010 - 17:46:24
Аз по принцип съм съгласен да работя на ниска цена (на надник неработя говоря за свършена работа) но когато дойде време за плащане започват големите молитви.
Един месец работиш и след това 6 месеца се молиш за парите си това е усновния проблем на ншите инвеститори и предприемачи, разбира се че проблема никога не е в тях но кой остава наебания?

Весело посрещане на новата година и успех на всички
Re: Надник в строителството
02-01-2011 - 23:25:58
Един мой познат от Малта понеже ме знае че съм от БГ ми се похвали завчера,че има майстори Българи да лепят плочки и много доволен от тях.
Като го питах каза че им плащал (през агенция) по 10.5 Евро/м2
Съмнявам се за тях да остават повече от7.5-8 Евро.
Ми че то и аз плащам на мойте по 15лв/м2 и се чудя де Илия на кирия, та се грабни и иди на майната си, получаваш колкото у нас при повече разноски...
Нещо не мога да я схвана тая пазарна икономика *huh*
Re: Надник в строителството
03-01-2011 - 15:01:08
Quote
Petar
Един мой познат от Малта понеже ме знае че съм от БГ ми се похвали завчера,че има майстори Българи да лепят плочки и много доволен от тях.
Като го питах каза че им плащал (през агенция) по 10.5 Евро/м2
Съмнявам се за тях да остават повече от7.5-8 Евро.
Ми че то и аз плащам на мойте по 15лв/м2 и се чудя де Илия на кирия, та се грабни и иди на майната си, получаваш колкото у нас при повече разноски...
Нещо не мога да я схвана тая пазарна икономика *huh*

Хаа :} Давах на моя алпинист по 10 лв м2 и имаше постоянно работа при мен , накрая взе че замина за Германия да бачка за по 9 евро на час , стоя там близо 3 месеца и се върна без пари защото квартирата му била скъпа, разходи много,билети едно друго и така му остана само разходката и спомена за безпаричието по тези празници smiling smiley
И така......който може го може
Re: Надник в строителството
03-01-2011 - 16:55:28
В момента бягат в чужбина не толкова за парите от колкото се надяват да имат постоянно работа!Тоя с плочките може и да взима колкото в Малта,ами ако има само по една баня на месец/някой може и по-зле/?
Re: Надник в строителството
03-01-2011 - 19:44:58
По принцип ако си добър в нещо и даваш оптимална цена хората те търсят .
Re: Надник в строителството
10-01-2011 - 20:44:18
Вярвате ли си? :]
Re: Надник в строителството
10-01-2011 - 22:18:03
За кое бе пич ?
Я иди да удариш още една като ти е толкоз весело
Вече регистрира присъствие и тука
Re: Надник в строителството
11-01-2011 - 10:01:30
Аз съм регнат по-дълго от теб в тоя форум само дето си забравих паролата на предния ник.
Гледам 4е си от 3 години регистриран аз преди то4но толкова се бях върнал в БГ да правя стройтелна фирма (ве4е несъм в БГ ...) ако даваш 15лв. /м2 за пло4ки аз съм навит да ти направя, последно ги работих на 10лв. /м2 ...машинна мазилка на 3.50лв./м2 фасадата май беше на 14лв./м2 ...абе пълен смях и не малките разценки са проблема. Истинския проблем е 4е който ти дава работата в пове4ето слу4аи е по-беден от теб и не семо 4е няма да си полу4еш парите ами и ще инвестираш в обекта му.
Не е ли смешно? :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход