Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кошмар по време на ремонт

Публикувано от petrovbg 
Re: Кошмар по време на ремонт
12-11-2010 - 10:04:03
avatar
дай снимка

не става ясно кое къде и как

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Кошмар по време на ремонт
12-11-2010 - 21:46:44
Вентилатор с клапа, иначе миризмата от съседите....Идея за кабела след снимка
Re: Кошмар по време на ремонт
12-11-2010 - 21:59:51
Абе човек....веми се в ръце и оправи тая къща...как кабел ще минава през отдушник.Това е супер груба грешка-не трябва да е там.Щом пишеш,че е за бойлер,значи е и дебел.Не трябва да е там.
Re: Кошмар по време на ремонт
13-11-2010 - 09:07:28
Аз нещо не бях разбрал кое от къде минава, грешката е моя.Сложиха си и вентилаторчето *drunk*.Лошото е че нямах време да следя ремонта за това станаха такива изцепки.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-13 09:08 от petrovbg.
Re: Кошмар по време на ремонт
13-11-2010 - 20:52:06
Имай го предвид-кабели в шахти,комини,отдушници и всякави такива НЕ ВЪРВЯТ.Просто не им е там мястото.Вървят в отделни канали само за тях или по стените.Като правило-вървят на места,където няма циркулация на въздух.За това са или в канали,или замазани,или както е при дървените къщи-в стените.Но въздух около кабел не трябва да циркулира под никаква форма.Озона му разрушава изолацията.Отделно изискването да са монтирани неподвижно.Ако си забелязал разликата в дебелината и слоевете изолация при кабелите за вътрешен и външен монтаж-ей заради тоя фактор е такава.
Re: Кошмар по време на ремонт
14-11-2010 - 00:51:22
И имате наглостта да казвате, че майсторите ви са виновни!
Re: Кошмар по време на ремонт
14-11-2010 - 13:28:51
avatar
Това се чете като роман на кошмарите. Косата ми настръхва. А този приятел дето монтирал уредите и сега трябва пак да ги демонтира да и пуска една здрава фактура, но да си я подплати с документи че като се опъне да плаща да и дръпне един съд. Ако иска парите може да си ги удържат от другите тапънари. Или има и друг метод за лекуване – зает си и отлагай днес, утре сега немога имам да правя монтаж после съм на обект и така протакаи до Коледа. Ти нали си свърши работата уредите са на място работят кво ти пука че на нея не и харесвали как стоят. Имало е технологичен чертеж да бяха го спазили! Толкоз нема кво да се умува по въпроса. И плащането е за 2 монтажа и 1 демонтаж, че да се научат ВРЕМЕТО СТРУВА ПАРИ не да викат е кво толкова, защото ти можеш да кажеш е какво толкова малко се подават ама жа свикнеш. Или като ги видиш всеки път ще ти напомнят колко си тъпа и некадърна.

Ни копува ни продава



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-14 13:38 от ТОРТКО.
Re: Кошмар по време на ремонт
14-11-2010 - 13:46:01
Quote
ТОРТКО
Това се чете като роман на кошмарите. Косата ми настръхва. А този приятел дето монтирал уредите и сега трябва пак да ги демонтира да и пуска една здрава фактура, но да си я подплати с документи че като се опъне да плаща да и дръпне един съд. Ако иска парите може да си ги удържат от другите тапънари. Или има и друг метод за лекуване – зает си и отлагай днес, утре сега немога имам да правя монтаж после съм на обект и така протакаи до Коледа. Ти нали си свърши работата уредите са на място работят кво ти пука че на нея не и харесвали как стоят. Имало е технологичен чертеж да бяха го спазили! Толкоз нема кво да се умува по въпроса. И плащането е за 2 монтажа и 1 демонтаж, че да се научат ВРЕМЕТО СТРУВА ПАРИ не да викат е кво толкова, защото ти можеш да кажеш е какво толкова малко се подават ама жа свикнеш. Или като ги видиш всеки път ще ти напомнят колко си тъпа и некадърна.

Това немога да си го позволя.Да протакам , да не си спазвам сроковете - абсурд.

Дори и да не е права , тя ми е клиент.Тя ме е следващото рекламно лице на фирмата.Тя ще е тази която , ще ме препръча на нейна приятелка , роднина и прочие.

Проблема се реши.Тя си пое вината , призна си грешката , да слуша мойсторчетат.Плати си демонтажа и се разделихме доволни.
Re: Кошмар по време на ремонт
14-11-2010 - 14:14:05
avatar
clap:*ok*winking smiley

Чест и почитание
Re: Кошмар по време на ремонт
14-11-2010 - 18:12:46
Тортко, винаги съм знаел, че си куха лейка, ама с последния пост на тема "как да се отнасяме с клиент" го потвърди на 100%.
И понеже в БГ 90% от изпълнителите постъпват по посочения начин, затова сме на тоя хал.
Ей такива путкински номера ме вбесяват.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход