Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кошмар по време на ремонт

Публикувано от petrovbg 
Re: Кошмар по време на ремонт
08-11-2010 - 17:46:24
avatar
ако плочките зад хадилника са ти проблема, направо ги махай

и така не ми е ясно защо зад хладилника имаш и фаянс

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Кошмар по време на ремонт
11-11-2010 - 09:31:43
Много благодаря на всички за съветите *bow*.Ами реших си проблема като изкъртихме фаянса.Сглупих много с тоя фаянс зад хладилника, моя е грашката.Сега просто се шпаклова и толкова.Яд ме е че са набутах малко, но здраве да е.Като се сетя какви други проблема имаше, ако за тях пак бях хванал някой сакат майстор просто щеше да ме съсипе.За 5кв/м фаянс тези дебили бяха изхабили 4 торби теракол (криво било).Но както и да е вече е минало, дано нямам повече проблеми.
Re: Кошмар по време на ремонт
11-11-2010 - 20:13:47
avatar
4 торби (ако са 25 кг) за 5 м2 фаянс, би трябвало зад плочките да имаш по 10 см лепило

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Кошмар по време на ремонт
11-11-2010 - 20:41:24
avatar
eye popping smiley

Чест и почитание
Re: Кошмар по време на ремонт
11-11-2010 - 20:54:38
Ох. Амана от пишман майстори.Да некоментирам как бе при строителството.Но да ви дам , ядовете си от днес.

Първо един от проблемите , като при колегата са от незнание.Но има много от закостеняласт и простотия.При мен е практика с подписването на договора , на клиента да давам схема за залепване на плочките в кухнята , местата на тоците и водите.Днес водя мотажната група на монтаж и що да видя.Изводите за пералня и съдомиялна , точно зад уредите.Естествено не е така в подадената схема." Защо са там " - питам аз." Така каза водопроводчика , вие не сте разбирали от такива работи " - ми биеше отговорено.Отказах да зопочна монтажа и пожелах да ми се обадят , когато това бъде отстранено.Клиентката ме навря в " на кучето г....... " , заплаши ме със съд и ни принуди да се върнем на обекта.Естествено в момента вратите на тези два уреда стърчат пред основната конфигурация.Аз знаех , че ще стане така , знаех , че няма да и хареса.Така и стана.Току що се обади , в 20 часа вечерта - невъзспитана жена , иска да демонтираме долния ред за да си премести изводите на водите.КАКВО ДА Я ПРАВЯ ВИСОКОУВАЖАЕМАТА КЛИЕНТКА.Схема и даваш - не я спазва.Казваш и , че така няма да стане - вика по теб.Утре , ще и представя фактурата за демонтаа и монтажа - пак ще вика.Простоми писва на к..........
Re: Кошмар по време на ремонт
11-11-2010 - 21:00:12
Така каза водопроводчика --- Та как казвате че е името на водопроводчика, да не започва с М...
Re: Кошмар по време на ремонт
11-11-2010 - 23:21:16
Монтажа на кухнята ли? Подлепваш на плота 2-2.5 см летва и си готов. По лесно е и съответно мивката или котлоните не са плътно в лайсната...
Re: Кошмар по време на ремонт
11-11-2010 - 23:30:15
avatar
може и със ъглошлайф да стесни малко уредите, за да не стърчат *drunk*

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Кошмар по време на ремонт
12-11-2010 - 08:10:06
avatar
Всеки си пати от майсторлък...,но труда си е труд и парите трябва да се уважават!
Затова просто и пусни фактурата и мълчи......

Чест и почитание
Re: Кошмар по време на ремонт
12-11-2010 - 09:40:54
И последно един съвет искам.Тъй като пак имам едно несъобразяване защото кабела за бойлер ми минава през одушника и като сложа решетката му стои много грозно, проблем ли ще е да мина без вентилаторче.Нямам прозорец.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход