Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

МАШИННО БОЯДИСВАНЕ

Публикувано от IRTEMA 
МАШИННО БОЯДИСВАНЕ
17-10-2010 - 00:05:35
Цена 3.5лв / м2 цветно с материали; 3лв / м2 бяло с материали . РАБОТИМ С ВИСОКОКАЧЕСТВЕН СЛОВЕНСКИ ЛАТЕКС И КАЧЕСТВОТО Е ГАРАНТИРАНО !
0893 47 92 37
Re: МАШИННО БОЯДИСВАНЕ
18-10-2010 - 11:50:02
С какви машини работите?
Re: МАШИННО БОЯДИСВАНЕ
18-10-2010 - 13:41:44
Къде по-точно работите, защото София не е България????? И какъв е по-точно този словенски латекс????????????

Не се страхувай от съвършенството - никога няма да го достигнеш....................../Салвадор Дали/,
но може да пробваш......
Re: МАШИННО БОЯДИСВАНЕ
18-10-2010 - 14:56:56
Работим на територията на София. Словенския латекс е на "JUB" акрилна висококачествена с много голяма покривност боя. Машините са професионални "Serafimov systems" airless технология .



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-10-18 14:58 от IRTEMA.
Re: МАШИННО БОЯДИСВАНЕ
18-10-2010 - 21:07:33
avatar
Доколкото познавам Серафимов не произвежда машини.... Аз, например, имам GRACO MARK V с два "пистолета", даже и шпакловка пръскам с нея... ако има къде де... :]

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: МАШИННО БОЯДИСВАНЕ
18-10-2010 - 21:23:11
Quote
n.nikoloff
Доколкото познавам Серафимов не произвежда машини.... Аз, например, имам GRACO MARK V с два "пистолета", даже и шпакловка пръскам с нея... ако има къде де... :]

Тук малко бъркаш.

Серафимов систъмс (airless технология) включва кофа, валяк и Асан Серафимов.
Качество на половин цена.
smiling smiley
Re: МАШИННО БОЯДИСВАНЕ
18-10-2010 - 22:33:45
Познавам им продуктите- едни ще кажат, че са супер, други, че стават, трети, че са боклук............, но за разлика от разните му "Ср ъчко", "Гларус", "Арда" и т.н. ВИСОКОКАЧЕСТВЕНИ, "JUB" имат продукти за всеки. По качества и цена са съвсем прилични. Лично мое мнение е, че превъзхождат българските, а впрочем най-големи продажби съм правил с "Мегахим" и "Оргахим". Остава и трудът Ви да е на нивото на БОИТЕ и мога да Ви пожелая само късмет и работа.

Не се страхувай от съвършенството - никога няма да го достигнеш....................../Салвадор Дали/,
но може да пробваш......
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход