Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся бригада за замазка

Публикувано от val_50 
Re: търся бригада за замазка
26-09-2010 - 21:01:12
Кокс, пресей си пясъка и замазвай без притеснение. winking smiley
Re: търся бригада за замазка
26-09-2010 - 21:39:05
Май форума е пълен с вируси. Постоянно ми пищи антивирусната!Внимавайте!
Re: търся бригада за замазка
26-09-2010 - 21:58:18
avatar
Quote
val_50
Май форума е пълен с вируси. Постоянно ми пищи антивирусната!Внимавайте!

И на мене. Сайта е заразен.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: търся бригада за замазка
26-09-2010 - 22:39:00
не на всички теми
Re: търся бригада за замазка
27-09-2010 - 07:50:28
avatar
Аз съм с Аваст 5 и не ми дава нищо - къде да внимаваме?!

Чест и почитание
Re: търся бригада за замазка
27-09-2010 - 07:51:47
avatar
Рязахте ли някакви делатационни фуги,не те ли е страх ,че ще се появят пукнатини?

Чест и почитание
Re: търся бригада за замазка
13-10-2010 - 22:12:43
Вече мина един месец. Никакви пукнатини и проблеми (да чукна на дърво). Днес сложих и дограмата. Майсторите си работят върху замазката без проблем.
Re: търся бригада за замазка
16-11-2010 - 19:59:12
Ние сме бригада, сформирана които обичат работата и клиентите си. Предлагаме услуги по изграждането, реконструкцията и ремонта на покриви. Съсредоточавайки се в една област - ремонта на покриви, ние натрупахме богат опит. Това ни позволява да предложим високо качество на извършваните услуги, подкрепено с дълъг гаранционен период! Извършваните от нас услуги са: * Ремонт на покриви с керемиди;
* Хидроизолации;
* Изграждане на нови покривни конструкции;
* Обшиване с поцинкована ламарина на: комини, улами, надулучни поли, странични бордове на сграда;
* Дърводелски операции – наковаване на летви (дървена ламперия), дъски и подмяна на греди;
* Подмяна на улуци и водосточни тръби;0899635363 румен радославов www.meri-stroj.dir.bg
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход