Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Каква битумна мембрана да избера?

Публикувано от mashinata 
Каква битумна мембрана да избера?
02-11-2010 - 19:35:55
Здравейте
Като чета постовете разбирам че съм попаднал на точното място.

Става въпрос за един обект от 8500м2 стари промишлени халета на които трябва да се прави хидроизолация.
Заданието е два пласта без и със посипка. На пазара има доста битум така че се чудя коя да избера.
Като пояснение това ми е първи такъв обект и съм малко бос затова прибягвам до вашето мнение.Този обект е много важен за кариерата ми и затова трябва да се справя добре така че сенадявам да ми помогнете.
Извинете ме за правописа но ми е много притеснено.
Re: Каква битумна мембрана да избера?
03-11-2010 - 16:53:26
avatar
Привет!
Заложи на хубава и здрава битумна мембрана -СБС с температурна амплитуда от -15 да 120С
Сложи и хубав грунд на база разстворители/не на водна основа/,и тук там по билото сложи и пароотдушници - приблизително на 40-50 м2 по 1 бр.
Послушай и няма да сбъркаш!
Офертата на Изомат в случая ще е 23 лв материали плюс грунд.
СБС 4мм -20С
СБС 4,5мм - 20 С
Грунд на база разтворители
Без значение за къде става на въпрос в БГ

Чест и почитание
Re: Каква битумна мембрана да избера?
03-11-2010 - 18:13:17
Прочети си личните съобщения и успех...
Re: Каква битумна мембрана да избера?
04-11-2010 - 12:59:17
Прочетох личните съобщения и да си призная някой неща ми харесаха.
Да бъда коректен към вас търсиме качество а не цена,обекта е референтен и не трябва да има издънки.
Започване на СМР стартират март 2011г. сега сме в процес на проучване и събиране на оферти.
Re: Каква битумна мембрана да избера?
04-11-2010 - 17:19:58
avatar
Дайте личен мейл - смятам ,че има какво да си говорим.....

Чест и почитание
Re: Каква битумна мембрана да избера?
04-11-2010 - 19:28:46
Здравейте

Аз съм от София но обекта е в Радомир.
Re: Каква битумна мембрана да избера?
16-11-2010 - 19:49:41
Ние сме бригада, сформирана които обичат работата и клиентите си. Предлагаме услуги по изграждането, реконструкцията и ремонта на покриви. Съсредоточавайки се в една област - ремонта на покриви, ние натрупахме богат опит. Това ни позволява да предложим високо качество на извършваните услуги, подкрепено с дълъг гаранционен период! Извършваните от нас услуги са: * Ремонт на покриви с керемиди;
* Хидроизолации;
* Изграждане на нови покривни конструкции;
* Обшиване с поцинкована ламарина на: комини, улами, надулучни поли, странични бордове на сграда;
* Дърводелски операции – наковаване на летви (дървена ламперия), дъски и подмяна на греди;
* Подмяна на улуци и водосточни тръби;0899635363 румен радославов www.meri-stroj.dir.bg
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход