Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

извършване на груб стоеж цена 70е/м2

Публикувано от trei 
Re: извършване на груб стоеж цена 70е/м2
07-08-2010 - 23:08:22
Първата работа на разумният инвеститор е да плати на др. Иванов за съвет, тогава да си харчи парите. Договорът за груб строеж трябва да бъде до "заверена Кота Било", това излючва шашми и цената да е определена на коти или на м2, освен всичко останало. Има една уловка, за която трябва да се внимава - някой пишат ниска цена, но слагат много пари за мазето и сутерена, напр. по 200Е/м2, а етажите евтини и като цяло на делавера, но делаверата е за строителя, защото прави мазето, взима парите и се чупи.
Въобще много неща, които могат да се избегнат срещу договор за юридически услуги със специалист.
Re: извършване на груб стоеж цена 70е/м2
07-08-2010 - 23:09:42
...груб строеж (кофраж, арматура, бетон, зидария, покривни конструкции) ...


А това що си го написал веднага след заглавието бе драги?
Re: извършване на груб стоеж цена 70е/м2
07-08-2010 - 23:23:19
Quote
bulhomes
...груб строеж (кофраж, арматура, бетон, зидария, покривни конструкции) ...


А това що си го написал веднага след заглавието бе драги?
Защото мога да го правия.Извиняваи каде искаш да го сложа наи одоло ли.Аз имам писано че и гипсокартон слагам да не мислиш че влиза в грубия строеж.
Re: извършване на груб стоеж цена 70е/м2
08-08-2010 - 17:39:15
avatar
*book* Чета си аз чета....и по грамотен ставам.....

Чест и почитание
lbi
Re: извършване на груб стоеж цена 70е/м2
08-08-2010 - 18:01:58
[www.bitak.net]
[alabala.bg]
[www.pusni.net]
Какво правят мойте снимки на твоите обяви а ?Ти маи си бая измамник с право хората те натискат тука! има един на 70 евро в София и той така копира мой обяви маи сте нещо парти с него?и инфото в обявата копираш даже гледам .Дати дам още снимки от тези обекти които си сложил искаш ли?
Re: извършване на груб стоеж цена 70е/м2
08-08-2010 - 18:04:15
avatar
Ихаааа, става весело.....
Май прав съм бил?!?:}

Чест и почитание
lbi
Re: извършване на груб стоеж цена 70е/м2
08-08-2010 - 18:46:15
gogol

Еми прав си щом почнахме снимки да крадем! Има един друг от София и той на 70 евро работи и той така ми качил мои снимки и моето инфо. Звънях му на тел почна да ми се обеснява, че жена му обаркала снимките и инфото и даже и механизация писал че има, трагедия. Не ме интересуват на колко работят, ако искат и 20 евро да обявяват, но с моите неща да не се занимават!
Re: извършване на груб стоеж цена 70е/м2
08-08-2010 - 19:08:20
avatar
И аз за това го ям - пълен ФАКИР...и неудачник...

Чест и почитание
Re: извършване на груб стоеж цена 70е/м2
09-08-2010 - 15:15:21
Колега след като цените са ти такива народни - 70 евро груб строеж !!!!!! , дай ми цена за топлоизолация - 440 кв.м - къща село на 50 км. от София. Искам цена само труд със скеле. Само, че говорим за перфектно изпълнение !!! ....Майсторите - мога всичко са ми познати
Re: извършване на груб стоеж цена 70е/м2
09-08-2010 - 19:13:55
По нашия край без скеле 12 лв/кв.м. с боя или 13 лв/кв.м. с мазилка.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход