Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

извършване на груб стоеж цена 70е/м2

Публикувано от trei 
извършване на груб стоеж цена 70е/м2
06-08-2010 - 12:46:14
Строителна компания извършва цялостно строителство на къщи- от груб строеж (кофраж, арматура, бетон, зидария, покривни конструкции) до довършителни и ремонтни дейности (замазки, шпакловки, гипсокартон, изграждане на ел., В и К, О и В инсталации, боядисване, изпълнение на топлоизолация и структурни мазилки; хидроизолации и беседки, навеси и масивни огради) ремонт на апартаменти, реконструкция и разширение на стари жилищни сгради и промишлени помещения .Фирмата работи на атрактивни цени- груб строеж с материали от 70 евро/кв.м до ключ 190 евро/кв.м. Задължително е сключването на договор с клиента.За повече информация емеил;treiddd@abv.bg тел;0899723842
Re: извършване на груб стоеж цена 70е/м2
06-08-2010 - 16:32:57
Trei сам си правиш антиреклама с обявените така цени. Цената от 70 евро на квадрат за груб строеж е почти невъзможна. Аз в момента строя една лятна кухня и само материалите които влизат са на такава стойност. Освен ако строиш без цимент и арматура и хващаш цигани за по 20 лева на ден да може да се постигне!.
Re: извършване на груб стоеж цена 70е/м2
06-08-2010 - 22:14:23
Не виждаме gogol да се е произнесъл още, което си е минус за темата. Цената е близка до себестойността, значи нещо не е включено в нея. Какво не е включено в цената? Или какво е включено в нея? Моля за детайлен отговор, както и за името на компанията с адреси на построени обекти.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-06 22:15 от iiujen.
Re: извършване на груб стоеж цена 70е/м2
06-08-2010 - 22:15:17
там пише груб строеж сиреч без покрив само груб нали а натеб колко ти изли незнам
Re: извършване на груб стоеж цена 70е/м2
06-08-2010 - 22:20:36
Едни така се опитаха да ме вържат с цена без покрива. Днес чух, че има случаи някой да се върже. Договорили се за строежа (даже и с договор) направили последната плоча и толкоз. В договора пишело ДО покрив, а не СЪС покрив...
Re: извършване на груб стоеж цена 70е/м2
06-08-2010 - 22:21:09
Quote
trei
там пише груб строеж сиреч без покрив само груб нали а натеб колко ти изли незнам

От тоз груб строеж без покрив дето е ,по-груб е този без стени и колони:]
Re: извършване на груб стоеж цена 70е/м2
06-08-2010 - 22:26:02
Quote
iiujen
Не виждаме gogol да се е произнесъл още, което си е минус за темата. Цената е близка до себестойността, значи нещо не е включено в нея. Какво не е включено в цената? Или какво е включено в нея? Моля за детайлен отговор, както и за името на компанията с адреси на построени обекти.

Компанията е Мани-мани Limited,строим до ключ,тоест слагаме ключа отстрани до основите и творим!
Re: извършване на груб стоеж цена 70е/м2
06-08-2010 - 23:06:23
Чакайте сега...човекът ви е писал-от 70 до 190.
Една съседка на вилата имаше старо бунгало.Без основи,без нищо.Миналата година валя дъжд,над нейния парцел се запуши някаква вада и цялата вода слезе през нейния двор,отнасяйки бунгалото.Е.не го отнесе буквално,ама толкова го повреди,че ставаше само за бутане.
Тогава сина и направи едно лятно къще...малко-към 40-50 квадрата е.От плочи при нас се пести много,защото сме в див каманяк...другото си е както трябва.Като го питах колко е излязъл грубия строеж,ми каза някаква такава цена..около десетина хиляди лева беше.И къщата си изглеждаше съвсем нормална по време на строежа.Не съм видял нищо,дето да е различно от на другите строени наоколо къщи.
Re: извършване на груб стоеж цена 70е/м2
06-08-2010 - 23:20:23
Quote
salvador
Чакайте сега...човекът ви е писал-от 70 до 190.

Той ,човека си е написал какво разбира под груб строеж:"там пише груб строеж сиреч без покрив само груб нали а натеб колко ти изли незнам " и...... аз веднага предлагам за тези пари още по-груб строеж,сиреч без покрив,стени и колони !:}
А -а- а -а,ама весело си е тука!:}*drink2*Наздраве компанията!
Re: извършване на груб стоеж цена 70е/м2
06-08-2010 - 23:40:59
Quote
salvador
Чакайте сега...човекът ви е писал-от 70 до 190.
Една съседка на вилата имаше старо бунгало.Без основи,без нищо.Миналата година валя дъжд,над нейния парцел се запуши някаква вада и цялата вода слезе през нейния двор,отнасяйки бунгалото.Е.не го отнесе буквално,ама толкова го повреди,че ставаше само за бутане.
Тогава сина и направи едно лятно къще...малко-към 40-50 квадрата е.От плочи при нас се пести много,защото сме в див каманяк...другото си е както трябва.Като го питах колко е излязъл грубия строеж,ми каза някаква такава цена..около десетина хиляди лева беше.И къщата си изглеждаше съвсем нормална по време на строежа.Не съм видял нищо,дето да е различно от на другите строени наоколо къщи.

Сина на твоята съседка е построил 50 м2 къще за 200 лева на квадратен метър. Какво е включено в тая цена - не е известно за сега, но е малко поспестил сякаш информацията за някой и друг лев. Цената 350-400 лева на метър квадратен си е нормална за къща до ключ по БДС. С включена в това число и нормална печалба за строителя! Той /сина на съседката ти/ естествено не си калкулира печалба, но все пак цената 200 лева на метър квадратен изглежда съмнителна.*yes* Какво е включено в тая цена? А и дали може човек да се запознае със сина на съседката ти?smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход