Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ИЗОЛАЦИИ....

Публикувано от gogol 
Re: ИЗОЛАЦИИ....
28-06-2010 - 08:30:27
Добавката за водоплътност е ясна. Още имам малко от такава на Гогол. От възела обаче ми се мръщят като им я нося аз да я слагат, защото те си имали...
Re: ИЗОЛАЦИИ....
28-06-2010 - 16:43:41
avatar
*bow**ok*
Вярвай ,че сериозно им объркваш схемите......

Чест и почитание
Re: ИЗОЛАЦИИ....
30-06-2010 - 09:02:22
Гоголе,
здравей.
Ще ми препоръчаш ли нещо за ламаринен покрив / протекъл и ръждясъл /.
Четох наскоро за боя, която освен защитните си качества има и топлоизолационен ефект - 1 мм.=5см. стъклено-минерална вата?Нещо май за мен не е в ред в рекламата?
Re: ИЗОЛАЦИИ....
30-06-2010 - 10:15:50
avatar
На стара ламарина може да поставите с успех битумна керемида,всичко друго е "Бошлаф"......
Загнилите места се импрегнират отделно с 2 или 3 мм изолация без минерални шисти,прави се площно още един кат изолация върху цялата ламарина и тогава налепете керемидите.....
При добър избор/около13-15 лв. за 1м2/ покрива ще изкара десетина години без ремонт....
Тече от ненаправен детайл,воронки,барбакани и снадки,около тръби и ако няма фуги/дилатационни/
Няма калпав материал - има калпави майстори.....

Чест и почитание
Re: ИЗОЛАЦИИ....
30-06-2010 - 14:25:03
Благодаря за бързия отговор, но няма ли нещо по-евтино - например някоя течна хидроизолация, като Изофлекс или нещо подобно.
Re: ИЗОЛАЦИИ....
30-06-2010 - 18:34:01
avatar
Ако ще седи на пряка слънчева светлина може да се коригира със Изофлекс ПУ,за предпочитане червен цвят.
В случая само с това.....
Локално усилвате пукнатините със геотекстил или мрежа около 60гр/м2.
Успех!

Чест и почитание
Re: ИЗОЛАЦИИ....
30-06-2010 - 22:27:48
А как излиза като цена за около 85 м2? И дали мога сам да го ремонтирам, ако изисква технолигия на нанасяне - колко ще ми излезе труда?
Благодаря предварително.
П.П. Ами за тази нова топло- и хидро- изолационна боя ?
Re: ИЗОЛАЦИИ....
01-07-2010 - 09:19:24
avatar
Привет!
Все още не съм се запознал с този вид боя,независимо ,че е широко рекламирана.Ние също предлагаме хидроизолационна боя,но мисля,че е неподходяща за случая.Системата изофлекс пу излиза около 13 лв с ДДС за две ръце,нанасянето е с четка или валяк и всеки може да си я положи.
За 85м2 ще ти трябва 90-100 кг изофлекс.....
Що не минеш директно на битумни керемиди ,става по естетично и след като друг го прави - значи и друг носи отговорността - нали?
Ако е майстор няма да имаш никакви проблеми........

Чест и почитание
Re: ИЗОЛАЦИИ....
05-07-2010 - 08:07:17
avatar
Майко мила.....що така никакъв интерес към темата?
Та нали всичко от изолациите се почва......?!?!?

Чест и почитание
Re: ИЗОЛАЦИИ....
28-07-2010 - 12:42:41
Здравейте, темата е много интересна но за целта трябва да знаеш че такива работи е хубаво да се правят!
фло писа едни работи за поцинковане и добвака за водоплътност, като дойде бетоновоза дали може да се изсипе вътре и докато върти да се смеси? поцинковане как с цинкова боя ли?
така за фундалина , как е най добре хем да го има хем основата да топло изолирана поне 30 см под земята за избягване на термо мостове
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход