Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

колко върви кубик готов бетон

Публикувано от v_P_m 
Re: колко върви кубик готов бетон
25-05-2010 - 09:25:35
Quote
gogol
..
Доказано слаб е ,след земетръса ,90% от сградите им изпопадаха - след време комисии доказаха ,че е от цимента.
Нима не го чухте?!

мисля, че са изпопадали от неспазване на технологията. ползването на качествени материали не по предназначение, не по технология, не в нужнике количества, смесване и тн.
Re: колко върви кубик готов бетон
25-05-2010 - 14:02:11
avatar
Верно,че блокове падаха а черквата "Света София",която е на 1500 години остана ама това е от икономията на
цимент а не от това ,че е слаб.
Re: колко върви кубик готов бетон
25-05-2010 - 19:23:23
дааам аз ползвах до скоро турски цимент глобус отлично качество и около 15% по ефтин от българския.Единствената особенност е че втвърдява по бързо и за това се препоръчва за студено време, но това си го пише на опаковката.Трябва да се чете.Иначе си е с всиччки сертификати smiling smiley

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Камини
Re: колко върви кубик готов бетон
29-05-2010 - 13:33:50
85-87 лв Б-20 цена в пловдив / цена без фактура /
бетон помпа 160-180 лв
колко е Б-20 незнам но може да се установи / срещу заплащане /

*ok*
Re: колко върви кубик готов бетон
30-05-2010 - 22:28:49
В пловдивския район В15 може да се намери и на 72лв без ДДС
Re: колко върви кубик готов бетон
09-06-2010 - 12:23:35
Quote
mehudi
Quote
gogol
..
Доказано слаб е ,след земетръса ,90% от сградите им изпопадаха - след време комисии доказаха ,че е от цимента.
Нима не го чухте?!

мисля, че са изпопадали от неспазване на технологията. ползването на качествени материали не по предназначение, не по технология, не в нужните количества, смесване и тн.

Аз мисля, че е заради арматурата !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход