Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Стари строителни технологии Среща на живо

Публикувано от OwnerBG 
Re: Стари строителни технологии Среща на живо
28-04-2010 - 09:23:30
avatar
Quote
Geto
СобственикБГ,
Тая твоя идея има някакъв американски привкус, прощавай. Ако е за ядене и пиене бива, ама това дето в Родината му викате уърк шоп няма почва у нас*pardon*
Лани имаше среща на клубарите и доколко знам е минала доста успешно. Виж кой е бил организатора, може да ти помогнат.

Успех и наздраве*drink1*

Абе за ядене и пиене си е, ама все пак и някаква идея да има.
А американските истории са си за америката.
Тук май не вървят.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Стари строителни технологии Среща на живо
28-04-2010 - 15:49:08
Така бива *drunk*
Re: Стари строителни технологии Среща на живо
28-04-2010 - 16:31:16
Quote
Geto
СобственикБГ,
Тая твоя идея има някакъв американски привкус, прощавай. Ако е за ядене и пиене бива, ама това дето в Родината му викате уърк шоп няма почва у нас*pardon*
Лани имаше среща на клубарите и доколко знам е минала доста успешно. Виж кой е бил организатора, може да ти помогнат.

Успех и наздраве*drink1*

Как успешно, бре, СТРАХОТНО БЕШЕ!

Хаха, та нали Оунърчето беше Главния Войвода кога сбра четниците от 4-ти революционен окръг лани!
а какви агънца-багънца печеееее, направо ни побърка от кеффффф!!!

Така, че изобщо нЕмайте никакви кахъри, ами тръгвайте след него, само на добро ще е*ok**drink1**drink2**drunk*.

Работа дали ще свършите е без значение, ама ще се изкефите, щото сега около Копривщица е такава зеленина, направо да ти се припасе*ok*:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-28 18:38 от Скорпи999.
Re: Стари строителни технологии Среща на живо
28-04-2010 - 18:34:12
аз се присъединявам със семейството, ако срещата е около 8ми (може и 7ми вечерта, но не по-рано). ще е общо взето махане от софия със семейна почивка, нали така.

за палатка май на жената са и минали мераците, но предполагам има къде да се отседне в околността на прилични условия за разумна сума.
Re: Стари строителни технологии Среща на живо
28-04-2010 - 19:14:42
Ха така*drink1*
Re: Стари строителни технологии Среща на живо
28-04-2010 - 23:32:50
Ако на срещата ще се прави нещо като това, пишете ме и мен, мога да отхвърля няколко кубика! :]







Re: Стари строителни технологии Среща на живо
29-04-2010 - 08:53:58
avatar
Иво, на първата среща камъни не се предвиждат.
Нооооооо, при следващите ще има в изобилие.
За сега ще наредим в кръг няколко големи павета и ще ги запълним със жар, прихлупена със скара.
Нали все пак това е най,най,най старото строителство.
Къщичка за огън.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Стари строителни технологии Среща на живо
30-04-2010 - 03:05:31
Нещо програма на срещата има ли или каквото дойде? Мен лично ме интересува въпроса за кирпича и глината като строителен материал.

------------------------
www.krasivdom.com
Re: Стари строителни технологии Среща на живо
30-04-2010 - 08:37:36
според мен ще се запознаваме, изкарваме приятно и каквото дойде.
Re: Стари строителни технологии Среща на живо
05-05-2010 - 02:12:00
avatar
И малко за програмата.

НЯМА ПРОГРАМА.

Който не успее, ще гледа снимки и ще събира сили за следващата среща в началото на юни.

Ето снимки от вчера от мястото.Чук чук

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-05-07 17:34 от OwnerBG.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход