Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

цената на желязото ????

Публикувано от ghost13 
Re: цената на желязото ????
11-04-2010 - 20:27:47
Наздраве за Geto

*beer* *drink2**drink1**drunk*
clap:
Re: цената на желязото ????
11-04-2010 - 22:09:47
Quote
Geto
...ще имаме Левски и Стамболов и т.н. ....

От известно време се замислям, че ако Левски днес е жив няма да го оценим. Все ще се намери някой кусур, компромат и прочие и ще си замине като многото незапомнени...
Re: цената на желязото ????
11-04-2010 - 23:11:13
А те пък съвременниците му много високо са го оценявали,шЪ знаеш.
Re: цената на желязото ????
12-04-2010 - 00:19:44
Quote
salvador
А те пък съвременниците му много високо са го оценявали,шЪ знаеш.
Koe? Джилязото ли?:]
Re: цената на желязото ????
12-04-2010 - 02:08:58
Хе хе, помниш ли как дядо Вазов отговаря на един такъв пезевенк: "И мойте песни пак ще се четат"*bow*
Re: цената на желязото ????
16-04-2010 - 14:08:11
по скъпо желязо .по малка печалба за нас sad smiley
Re: цената на желязото ????
16-04-2010 - 20:31:57
И аз много се изненадах днес като разбрах за новите цени.Всички ме убеждаваха да платя предварително за да запазя цената,защото от понеделник вече ще е 1300т.Според мен всичко идва от петрола,нека си спомним при цени 2400лв/т колко струваха горивата?
Re: цената на желязото ????
16-04-2010 - 22:40:16
Честно казано не знам от къде идва желязото в БГ...но съм почти сигурен,че по-голямата част е внос извън ЕС.Турция,Китай,Русия...някоя арабска държава...от там някъде ще да е.
Re: цената на желязото ????
18-04-2010 - 17:52:38
най вероятно от украйна

конструкции и изделия от метал
Re: цената на желязото ????
20-04-2010 - 14:11:48
Quote
прУфесУр тъпарон
Quote
markk
Желязото е борсова стока и най-малкото спекулата,глада или старта на строителния сезон в България биха могли да повлияят на цената му....smiling smiley
-------------
има голямо значение ,че е борсова стока - точно за това поскъпва , защото едни хора с едни ПАРИ когато пожелаят могат да го засилят здраво и да го държат високо няколко години , както го държаха евтино две години !
а който трябва да КУПУВА - ще купува защото времето също е пари !

Е това много ясно, че е така. То България е малка и нормално е някой продукти да се държат от шепа властни хора. Затова без реална конкуренция няма добро развитие на една икономика.

Блиндирани Врати, Метални Врати, Решетки, Врати За Мазета, Входни Врати
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход