Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Разлепиха ми се плочките.

Публикувано от bulhomes 
Re: Разлепиха ми се плочките.
06-04-2010 - 23:18:45
Много бих се радвал да се запознаем, но работата ми е такава, че обикновенно през работните дни съм в някой друг град - сега съм в Карлово.
Re: Разлепиха ми се плочките.
07-04-2010 - 10:02:35
Gogol; Искам да науча например от vipltd какво ще е лепилото при ГК ???Не на циментова основа?А на каква?


Имам наблюдения,че в София върху ГК и гипсова мазилка се използва теракол,някои дори без грунд.
С цел да се пести излишно къртене при здрава основа/при ремонти/ фаянс върху фаянс,,върху ГК,гипсова мазилка,върху фиберциментови
плоскости има специално лепило.Абсолютно невъзможно е плочка да се отлепи.
Paste adhesive
High performanse
Extented open time
D2E
Мога да Ви пратя мостра за проба и анализ.
Re: Разлепиха ми се плочките.
07-04-2010 - 15:17:37
я да се врежа и аз в калабалъка стига съм чел..
може да опиташ и това което се нарича монтажно лепило - аз ползвам Хенкел има и на повечето други уважавани и не толкова марки.Това при условие че почистиш основата от прах .
Иначе 1-2 снимки наистина биха внесли яснота ,но пък цвета на кавгата щеше да се изгуби и да се провали хубавия въргал *angel*

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Камини



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-07 15:22 от satansho.
Re: Разлепиха ми се плочките.
07-04-2010 - 18:20:18
avatar
clap:*ok*spinning smiley sticking its tongue out

Чест и почитание
Re: Разлепиха ми се плочките.
07-04-2010 - 20:42:44
avatar
Има едни акрилатни лепила...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Разлепиха ми се плочките.
22-04-2010 - 14:32:07
Малко се отплеснах по други задачи и забравих за това...






Re: Разлепиха ми се плочките.
22-04-2010 - 18:07:53
avatar
Лепилото няма никаква адхезия към основата и затова при първият замръз се е компрометирало.Бих те насочил смело към АК 20 на нашата фирма - ще ти реши изцяло проблема...
В момента дори е на промоция в Практикер.....

Чест и почитание
Re: Разлепиха ми се плочките.
23-04-2010 - 06:50:42
Quote
bulhomes
Малко се отплеснах по други задачи и забравих за това...

Трябвало е първо с една тесла да направиш нарези на повърхността на дървото или да се прикове рабицова мрежа за да държи лепилото върху дървото.




Тука почти няма лепило-на стената се вижда малко петънце и две останали тънки ивички

Лепилото е било малко и недостатъчно!Личи си по ширината на ивиците оставени от гребена!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-23 06:52 от фло.
Re: Разлепиха ми се плочките.
23-04-2010 - 10:06:52
Не е било заради икономия. Изглеждаше ми достатъчно.
Re: Разлепиха ми се плочките.
23-04-2010 - 19:58:55
avatar
Трябвало е лепилото да е със полимери/смоли/,в случая изобщо лепилото не е било лепило.....
Това с награпяването не е сигурен детайл,по добре е да се заложи на контактен грунд или на шприц.Все пак е важно и да не нараняваме дървото там където се задържа влагата - изгнива по бързо.
Моля,послушайте ме поне веднъж...

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход