Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Разлепиха ми се плочките.

Публикувано от bulhomes 
Re: Разлепиха ми се плочките.
06-04-2010 - 18:30:51
"Бетонконтакт" е на "Теразид", а на "Боро" се казва "Бороконтакт". Също е розовичък, но май дотам свършват приликите. Вземи си на "Теразид". Предупреждавам преди да ме послушаш - не съм майстор (за щастие :], че напоследък "майсторите"...)
Re: Разлепиха ми се плочките.
06-04-2010 - 18:30:56
avatar
*bow*clap:
Не бих нарязвал нищо-просто лепило клас С2 става и за непорьозни основи,т.е. има адхезия там където няма проникване в дълбочина....
Изглежда някои майстори не знаят това?! А и в даваните грундове никой не пише на каква основа са и за какво ще се използват.
Все пак трябва да се следва някаква логика хора.....!
От даденото по горе предложение ,дори и при зъб на маламашката 3 мм си се прибавя доста голямо количество от към дебелина към цокъла....
Абе що не пробваш със Ц200?!?/майтап си правя../
Опиши проблема си по обстойно - напр. трябва ли всичко да се маха,средни плочи ли са и т.н.

Чест и почитание
Re: Разлепиха ми се плочките.
06-04-2010 - 19:00:48
avatar
Quote
king_for_a_day
"Бетонконтакт" е на "Теразид", а на "Боро" се казва "Бороконтакт". Също е розовичък, но май дотам свършват приликите. Вземи си на "Теразид". Предупреждавам преди да ме послушаш - не съм майстор (за щастие :], че напоследък "майсторите"...)

http://www.boro-bg.com/articledetails.php?ArticleID=77]http://www.boro-bg.com/articledetails.php?ArticleID=77[/url]

Я поразгледай тук малко и тогава пиши глупости по форума,а относно майсторите каквито си търсил такива си намерил,явно не си търсил както трябва .
Re: Разлепиха ми се плочките.
06-04-2010 - 19:12:09
avatar
Quote
gogol
*bow*clap:
Не бих нарязвал нищо-просто лепило клас С2 става и за непорьозни основи,т.е. има адхезия там където няма проникване в дълбочина....
Изглежда някои майстори не знаят това?! А и в даваните грундове никой не пише на каква основа са и за какво ще се използват.
Все пак трябва да се следва някаква логика хора.....!
От даденото по горе предложение ,дори и при зъб на маламашката 3 мм си се прибавя доста голямо количество от към дебелина към цокъла....
Абе що не пробваш със Ц200?!?/майтап си правя../
Опиши проблема си по обстойно - напр. трябва ли всичко да се маха,средни плочи ли са и т.н.

Това няма да го коментирам ти не ставаш и за домашен майстор ,ама продължавай да си дрънкаш глупости лошото е че има хора който ти се връзват на простотиите.

Камини ,пещи-фурни ,барбекюта ,огнища за чеверме, руски печки ,гипсови мазилки и всички видове декорации от гипс ,всички видове каменни облицовки.
[mastercam.alle.bg] тел.0894391142
Re: Разлепиха ми се плочките.
06-04-2010 - 19:33:47
avatar
Блажени са верующите.......

Чест и почитание
Re: Разлепиха ми се плочките.
06-04-2010 - 19:42:15
avatar
Един въпрос към моят любимец по слово.....
Какво ще значи лепило С2ТЕ F*write**huh* S2 .......
Очаквам с нетърпение

Чест и почитание
Re: Разлепиха ми се плочките.
06-04-2010 - 20:15:08
avatar
Quote
gogol
Един въпрос към моят любимец по слово.....
Какво ще значи лепило С2ТЕ F*write**huh* S2 .......
Очаквам с нетърпение

Значи само едно нещо че си" дървен философ" и вместо да залъгваш баламите по форума с цифрички и буквички и разни глупави съвети отиди и поработи малко при някой свестен майстор и доста неща ще ти се избистрят ,ако те вземе щато празнодумци не се котират много .
Re: Разлепиха ми се плочките.
06-04-2010 - 20:35:04
Бетонконтакт на Теразид: [www.terazid.com]
Бороконтакт: [www.boro-bg.com]
Хубаво де, всякакви шитове има и всеки краде яко марки. Продължавам да твърдя, че Бороконтакта е гаден. За този Бетонконтакт на Боро нищо не мога да кажа, за първи път го виждам.
Re: Разлепиха ми се плочките.
06-04-2010 - 20:57:16
avatar
Eй смехурко .....
Не ти ли писна да бъхтиш по мен?
За майстор си имам тапия,а можеш ли да кажеш същото и за себе си.....
Първо вземи и попрочети поне колкото мен,пък после ела да си мерим ....."майсторлъка"

МОЛЯ,АДМИНИСТРА ТОРА КЛИЕНТ С НИК MASTERCAM ДА НЕ СЕ ПОСТВА.......
НАЙ МАЛКОТО Е СРАМ ЗА ГИЛДИЯТА.....
И за да те просветя - това е лепило клас С2 с нулево свличане ,отворено време за работа , със огъване по голямо или равно на 1мм
Егати и смешника - това се учи в 1 - ви курс......
Майсторе.....

Чест и почитание
Re: Разлепиха ми се плочките.
06-04-2010 - 21:27:37
Леко ще се вмъкна в кавгата, колкото да поясня. Видях, че в края са ми се разлипили няколко плочки, вероятно има и други. В края на седмицата ще се прибера и мога да снимам.
На една от дървените колони си направих опит да залепя камъни за дървото. Навих видии под камъните, така че да им стърчат леко главите за да хване за нещо лепилото. Там пък се отлепиха камъните, а лепилото остана на дървото.

Мастеркам, на пръв поглед ми се струва че ще стане доста дебело по твоя метод.

Никой не каза нищо за силикона.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход