Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Разлепиха ми се плочките.

Публикувано от bulhomes 
Re: Разлепиха ми се плочките.
05-04-2010 - 12:01:35
avatar
Не познахте господа магията се нарича дълбокопроникващ грунд за плоскости от гипскартон гипсфазер и така нататък и така нататък ,след като се грундира можете да си лепите с всяко едно известно вам лепило.

Камини ,пещи-фурни ,барбекюта ,огнища за чеверме, руски печки ,гипсови мазилки и всички видове декорации от гипс ,всички видове каменни облицовки.
[mastercam.alle.bg] тел.0894391142
Re: Разлепиха ми се плочките.
05-04-2010 - 13:29:39
avatar
Глупости на търкалета.....
Де да ставаше със всичко.....,а и твърдя,че не на всичко се слага грунд.....
Навремето дядо ти само със дълбокопроникващи грундове е строил....

Чест и почитание
Re: Разлепиха ми се плочките.
05-04-2010 - 15:15:29
avatar
Глупостите са само в твоята глава,извинявай че съм малко рязък моят дядо лека му пръст е бил един от най добрите бояджии в Пловдив и също е използвал грундове ама какво да ти обяснявам ти си един от" професорите" на този форум.

Камини ,пещи-фурни ,барбекюта ,огнища за чеверме, руски печки ,гипсови мазилки и всички видове декорации от гипс ,всички видове каменни облицовки.
[mastercam.alle.bg] тел.0894391142
Re: Разлепиха ми се плочките.
05-04-2010 - 17:04:34
avatar
Ехххх, приятелю,бояджия все пак не е строител - нали?
Грундове на база Ц200 са използвани по онова време - да,но само толкова.Всеки си е имал определени пинизи с цел качествена и бърза работа,но това не означава ,че в случая грунда или поточно неговата липса е отлепила плочките.В случая се касае за нездрава основа,,а дето ще я заздравява с грунд - пиши го бегало.....
Не съм професор - от години съм просто строител....а като не разбирам нещо си признавам и се уча......
Най вече чета.....
И за сметка на това че най малкото никого не обиждам и подхождам професионално - хората ми се доверяват....
Дай боже и ти да станеш като мен - чест ти прави ,че го признаваш- значи си го осъзнал най малкото......
Нищо лично....

Чест и почитание
Re: Разлепиха ми се плочките.
05-04-2010 - 18:51:24
avatar
Quote
gogol
Ехххх, приятелю,бояджия все пак не е строител - нали?
Грундове на база Ц200 са използвани по онова време - да,но само толкова.Всеки си е имал определени пинизи с цел качествена и бърза работа,но това не означава ,че в случая грунда или поточно неговата липса е отлепила плочките.В случая се касае за нездрава основа,,а дето ще я заздравява с грунд - пиши го бегало.....
Не съм професор - от години съм просто строител....а като не разбирам нещо си признавам и се уча......
Най вече чета.....
И за сметка на това че най малкото никого не обиждам и подхождам професионално - хората ми се доверяват....
Дай боже и ти да станеш като мен - чест ти прави ,че го признаваш- значи си го осъзнал най малкото......
Нищо лично....

Ти да не помисли че говоря за автобояджия, не знам какъв точно "строител" си но недей да четеш през редовете.
Re: Разлепиха ми се плочките.
05-04-2010 - 19:19:56
avatar
*angel**huh**ok*

Чест и почитание
Re: Разлепиха ми се плочките.
05-04-2010 - 20:37:47
Мастеркам, може даси голям майстор но стова надмедно държание небихте взел никока дами работиш.
Re: Разлепиха ми се плочките.
05-04-2010 - 23:35:40
avatar
Quote
ivo356
Мастеркам, може даси голям майстор но стова надмедно държание небихте взел никока дами работиш.

ivo356 И как точно разбра че съм надменен би ли обяснил , и някой да те е молил да ме взимаш да ти работя .Аз не съм на този форум да си търся работа нещо си се объркал. Това че не се крия под някви измислени никове и аватари не означава че си търся работа .

Камини ,пещи-фурни ,барбекюта ,огнища за чеверме, руски печки ,гипсови мазилки и всички видове декорации от гипс ,всички видове каменни облицовки.
[mastercam.alle.bg] тел.0894391142
Re: Разлепиха ми се плочките.
06-04-2010 - 00:31:50
ееееееееееееееееееееееиииииииииииииииииииииииииииййййййййййййййййййййййййййй превьрнахте го в лична свада лошото е че, от свадата ви никаква информация не произтича по проблема с плочките а като сте МАЙСТОРИ даите някакво компетентно мнениеsad smiley
Re: Разлепиха ми се плочките.
06-04-2010 - 18:11:03
avatar
bulhomes Грундираш със дълбокопроникващ грунд например МУРЕКСИН ако основата е гипскартон, за другите основи ти е необходим грунд бетонконтакт на ф.БОРО ,след което си взимаш теракол флекс и минаваш местата върху които ще се лепи със назъбената пердашка и го оставяш да стегне ,след което си залепяш облицовката пак с теракол флекс като преди това набраздяваш задната страна на всяко парче със шлайфчето .Ако пак паднат заплюй ме.

Камини ,пещи-фурни ,барбекюта ,огнища за чеверме, руски печки ,гипсови мазилки и всички видове декорации от гипс ,всички видове каменни облицовки.
[mastercam.alle.bg] тел.0894391142
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход