Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Разлепиха ми се плочките.

Публикувано от bulhomes 
Re: Разлепиха ми се плочките.
04-04-2010 - 23:01:16
Quote
Nasko.Stoykov
Булхоумс, а къде е останала мазилката и шпакловката? На стената или на плочката? Фло, човека е казал че става дума за вътрешни стени.
Стои си на стената
Re: Разлепиха ми се плочките.
04-04-2010 - 23:02:00
Quote
n.nikoloff
Може би си пропуснал контактния грунд, както и лепилото да е флекс.
Със сигурност съм ги пропуснал
Re: Разлепиха ми се плочките.
04-04-2010 - 23:02:40
Quote
фло
Барбекюто ти е на двора и отворено ,аз поне останах с такова впечатление!
Така е
Re: Разлепиха ми се плочките.
04-04-2010 - 23:03:43
Quote
Nasko.Stoykov
От моите наблюдения оставам с впечатлението че всички готови "лепила" за плочки са за вътрешна употреба (затворени помещения), дори тези които се продават в торби и трябва да се забъркват с вода се делят на същия принцип, за външно и вътрешно използване. По мое мнение готовото лепило не бива да се използва дори за помещения където има голямо количество влага(вода).
Ами в баните с какво лепят плочките?
Re: Разлепиха ми се плочките.
04-04-2010 - 23:04:29
avatar
Quote
bulhomes
Quote
n.nikoloff
Може би си пропуснал контактния грунд, както и лепилото да е флекс.
Със сигурност съм ги пропуснал

Аз обаче не пропуснах да си заприходя една домашна троянска сливова!!! Ей, как ви се отдават тия работи.... Немам думи! (Сори за офф-а)

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Разлепиха ми се плочките.
04-04-2010 - 23:06:01
Нямаш грижи. С кеф ще пия няколко ракии с Вас. *drunk*
Re: Разлепиха ми се плочките.
04-04-2010 - 23:30:02
avatar
*drunk**beer**angel*

Чест и почитание
Re: Разлепиха ми се плочките.
05-04-2010 - 09:44:12
Грешката е в избора на лепилото.
Когато основата е ГК,лепилото не трябва да е от рода на теракола,т.е.на циментова основа.
Re: Разлепиха ми се плочките.
05-04-2010 - 10:20:39
avatar
Гледам и не вярвам на ушите си......
Нима има хора тук които да не са запознати със основни неща от строителството?
Най вече като се започне от масовката- лепила и т.н.
Искам да науча например от vipltd какво ще е лепилото при ГК ???Не на циментова основа?А на каква?
Ще пусна спец тема за лепилата и там ще обменим идеи и всичко дето трябва да се знае.....

Чест и почитание
Re: Разлепиха ми се плочките.
05-04-2010 - 10:35:22
(CH3)3-Si-[O-Si(CH3)2]n-O-Si(CH3)3. + чамсъкъз+ кучо лайно, лепи на ГК като скоч!:}Магията се нарича "силоксан +" и призива е "Не правете това в къщи"*drink1*Чакаме темата за лепилата!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход