Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

как да се справя стази влага

Публикувано от georgebg 
как да се справя стази влага
01-04-2010 - 10:32:33
Едната ми влага е в гаража:
снимка 1
снимка 2
снимка 3
другата на оградата на двора:
снимка
още една

влагата в гаража е временно явление - от колите се стича по краищата (такъв е наклона *pardon*) и въпреки цокъла явно се качва нагоре и сега пролетта резултата е този...
Та се чудя как бих могъл да обработя тези участъци така че да боядисам отгоре и да се радвам по-дълго време на стена без петна smiling smiley
LKK
Re: как да се справя стази влага
01-04-2010 - 17:33:54
потърси средства и начини за борба к "капилярна влага" *write*
Re: как да се справя стази влага
01-04-2010 - 18:26:17
avatar
AQUAMAT F & PS 20 - първият препарат е инжекторен ,може да се види на isomat.bg как се полага,а Пс20 е импрегнатор за камък - ще се справи успешно с проблемите-гарантирам.

Чест и почитание
Re: как да се справя стази влага
01-04-2010 - 22:40:44
Благодаря , сега ако някой може да сподели и къде мога да намеря въпросните препарати (Добрич, Варна) и за PS20 чета това:
•Повърхонсти, обработени срещу влага с PS-20 не могат да бъдат пребоядисвани известно време след третиране
това означава ли да боядисам първо с фасаген и след това да импрегнирам ?

За Aquamat F на схемата е нарисуван отвор през цялата стена а като се мине през тухли как ще се инжектира до напълване или пак нещо не разбрах *xxx*

и последно за ограда от "снимания тип" smiling smiley какво ще препоръчате така че с какво да обработя и с какво да боядисам за не се занимавам всяка година...
Re: как да се справя стази влага
01-04-2010 - 22:53:18
avatar
Има една немска керамична боя много подходяща за влага и мухъл, но не знам дали ще е подходяща в твоя случай!
Re: как да се справя стази влага
01-04-2010 - 23:11:17
Имаше в по стари теми обяснения за "Вандекс", но така и не разбрах, защо не се разви този препарат.
Re: как да се справя стази влага
01-04-2010 - 23:19:46
Гогол, градски сте с Георги - да му свъриш работа хей. Още не съм пробвал твойте химии (не ми се е налагало) Щраквай по някоя снимка Преди и След обработката. така и така с това се занимаваш! *drunk*
Re: как да се справя стази влага
02-04-2010 - 12:27:04
avatar
Телефонът ми е 0885604899,имам ги и в Добрич и във Варна.Моля обадете се.
Иво с удоволствие ще снимам,но имам и достатъчно снимки във снимка .бг - просто търси файловете на gogol......*drunk*

Чест и почитание
Re: как да се справя стази влага
05-04-2010 - 23:58:05
avatar
Акваматът прекъсва капилярната влага но е доста скъп.

www.beton.dir.bg
Re: как да се справя стази влага
06-04-2010 - 00:25:39
Quote
georgebg

другата на оградата на двора:
снимка
още една

Ако върху оградата наредиш керемиди или нещо издадено навън като стряха водата от дъжда няма да се спира по издатината в долния край и оградата ще остане суха!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход