Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

СЪВЕТИ ЗА ДРЕНАЖ

Публикувано от nelinka 
Re: СЪВЕТИ ЗА ДРЕНАЖ
16-03-2010 - 21:11:27
avatar
не е задължително,но е препоръчително.....
Просто после така или иначе със захвата на тръбите така или иначе я пробивате....
После питайте бай Гогол.....

Чест и почитание
Re: СЪВЕТИ ЗА ДРЕНАЖ
17-03-2010 - 10:02:58
Бай Гоголе, тръбите не е нужно да се захващат за основата, но хидроизолацията е задължително преди тръбите. Какво изолираш ако ти се мокри основата? - Това те питам! А друго не смятам да те питам щото имам 10 год. работа зад гърба си хидроизолации. Две от които в чужбина / един вид международен опит ако ма раиаш /
За последен път отговарям на твой пост.
Re: СЪВЕТИ ЗА ДРЕНАЖ
17-03-2010 - 11:20:12
avatar
ох да последния пост е верен - без хидроизолация дренажа не върши работа ...
аз имах само дренаж, и после копах и мазах с водно стъкло и смола сновите...smiling smiley
тройна работа ...
Re: СЪВЕТИ ЗА ДРЕНАЖ
17-03-2010 - 19:51:18
Снимката я пуснах за пример що е то "каскаден" или стъпаловиден дренаж.Къде забихте в тръстиката пак с тия изолации...То е ясно,че се слагат.
Re: СЪВЕТИ ЗА ДРЕНАЖ
17-03-2010 - 21:49:01
avatar
Привет!
Нима карам някой да отговаря на моите думи?Не виждам смисъл да споря в случая.....
При желание от Ваша страна пък може и да ми отговорите.....
Не виждам смисъл и да обяснявам аз от колко години съм по изолациите,но вярвай ми имам повече международен стаж от теб.Никъде не писах нещо с което да се изкажа некомпетентен.Казвам ,че е препоръчително да се сложи първо изолацията и не виждам защо съм нападан в случая.Със Вашия стаж,Може ли да ми кажете как става укрепването на стъпаловиден дренаж.?И моля за обяснение на това което се надявам да чуя от експерт.....
Как става нивелацията?
А и кой каза ,че визирам изолация,при положение,че наблегнах на случая как се обработват анкерите в случая?
При това ,че сте с по голям стаж от мен - Моля обяснете и това на всички чели поста.....
Предварително благодаря.....
П.П. Извинявам се че скапах темата......,но искам наистина да се науча да правя изолации.....*drunk**rose**bow*

Чест и почитание
Re: СЪВЕТИ ЗА ДРЕНАЖ
17-03-2010 - 21:51:53
avatar
Сори за това ,че не съм бил разбран правилно,но имах в предвид ,че и да няма изолация отвън,то проблемите все още са решими.....
А това за смолата и водното стъкло малко ме развесели....

Чест и почитание
Re: СЪВЕТИ ЗА ДРЕНАЖ
17-03-2010 - 22:01:36
Канавката върши работа ама както някой каза е доста грозна работа. По-добре направи една не дълбока канавка, положи дренажната тръба и я засипи догоре само с чакъл-хем ще обира водите, хем красиво.
Re: СЪВЕТИ ЗА ДРЕНАЖ
17-03-2010 - 22:12:43
avatar
Quote
Geto
Канавката върши работа ама както някой каза е доста грозна работа. По-добре направи една не дълбока канавка, положи дренажната тръба и я засипи догоре само с чакъл-хем ще обира водите, хем красиво.
*ok**ok**ok*
Re: СЪВЕТИ ЗА ДРЕНАЖ
17-03-2010 - 23:13:14
avatar
*ok*

Чест и почитание
Re: СЪВЕТИ ЗА ДРЕНАЖ
18-03-2010 - 10:13:53
Само искам да спомена,че имаме дренаж една фирма ни го прави ,но явно са направили някакви пропоски.Дренажните тръби никаде не са отведени свършват някъде до края на къщата.Също така имаме и сложена от пласмасовата хартия от основите на къщата до нивото на почвата.Етоя и къщата отзад.[/url] [/url]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход