Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Наглеци от Варна или как се прави бизнес в кризата

Публикувано от Petar 
Наглеци от Варна или как се прави бизнес в кризата
12-03-2010 - 17:59:43
Помествам си завчерашния емейл до 1 фирма от София относно техния дистрибутор във Варна.
Мейла говори красноречиво за какво става въпрос и как се печелят клиенти в милата ни татковина.
Така че Варненци - внимавайте с фирма "СИП - Инвест"

Благодаря Ви за съдействието

За съжаление съм меко казано разочарован от дистрибутора ви за Варна.
Едно на ръка че искаха 100% от сумата предварително, а когато се съгласих и на това брат ми отишъл със цялата сума от 1600 лева да уреди доставката днес - не се съгласили настоявайки предварително да се плати и за транспорта от София. Такава им била политиката.
Последните 4 години построих 2 къщи и никой, повтарям НИКОЙ не си е позволявал да ми поставя такива условия.
За мен това е недопустима практика спрямо клиенти, особено пък по време на криза.
Естествено от моя страна ще последва за тях антиреклама в широко четени медии и форуми.

Бих Ви посъветвал да сключите договор с друг диструбутор за Варна, а ако това са и ваши изисквания - да ги преосмислите.

Поздрави
Re: Наглеци от Варна или как се прави бизнес в кризата
12-03-2010 - 18:30:24
avatar
Предлагам услугите си при избор на материали - ако желаете дайте спецификации на каквото ви трябва - ще направя каквото мога.....

Чест и почитание
Re: Наглеци от Варна или как се прави бизнес в кризата
13-03-2010 - 11:33:19
Петре, благодарим за предупреждението , но бъди по-ясен. Какво се опитваш да доставиш от тая фирма?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход