Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Архитектурни снимки от цяла България !!!

Публикувано от Радост 
Re: Архитектурни снимки от цяла България !!!
09-07-2010 - 23:07:24

Къщата се строи в момента

[www.radistroi.com]
+359 899 838 240



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-11 19:56 от Радост.
Re: Архитектурни снимки от цяла България !!!
09-07-2010 - 23:09:09
Re: Архитектурни снимки от цяла България !!!
21-07-2010 - 18:47:15
nx1
Re: Архитектурни снимки от цяла България !!!
22-07-2010 - 01:21:19
Браво Радост, ето за да не си сама и аз мога да покажа набързо малко снимки от някой мои обекти но без да се афиширам, защото мисля че е просто е добре да се покаже и нещо по различно и интересно. Не търся реклама, защото за щастие мен някак си работата сама ме намира ;о) Ще кажа че съм на 31 и от 2003г досега 7-8г. непрекъснато създавам проекти по част конструктивна и се развивам в тази посока с резултат и до степен на мозъчни и други увреждания... знам архитекти и Архитекти, строители и Строители, проектанти и Проектанти, инвеститори и Инвеститори и Уви малко са нещата които могат да ме трогнат или учудят в народопсихологията на целия този процес тук в родното ни село бГ. Иначе креативноста в строителството ми е в кръвта и дето се вика не става тая работа само с мускули требе и акъл *beer*.
nx1
Re: Архитектурни снимки от цяла България !!!
22-07-2010 - 01:35:21
Re: Архитектурни снимки от цяла България !!!
22-07-2010 - 02:31:06
NX1
Моето уважение ама как намери време да седиш във форума с всичката тази работа*xxx*
Или някоя от секретарките го прави от твое имеwinking smiley

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
nx1
Re: Архитектурни снимки от цяла България !!!
22-07-2010 - 23:30:47
Здравей Geto наистина във въпроса ти има логига и въпреки че не е по темата и долавям "лек" сарказъм ще ти отгворя: "нормално" е човек с много работа който стои пред пс-то и в " 01:35:21 " да разпусне като драсне нещо в някой форум. Също както е нормално да се намери и някой лалджия в 02:31:06 да му зададе подобен въпрос? По интересен е може би въпроса изобщо защо пиша във подобни форуми но това е тема на друг разговор. Надявам се да съм бил изчерпателен в отговора но ако имаш още въпроси или те притеснява нещо може да ми пишеш на ЛС да не разваляме невероятно блестящата тема за арх снимки от БГ. *smiley_ahh*
Re: Архитектурни снимки от цяла България !!!
23-07-2010 - 04:25:52
Хайде, хайде много сте докачлив, а въпросът ми бе съвсем добронамерен. Сигурен съм, че ще е не само интересно да разкажете за народопсихологията и креативноста в строителството. Нали всички за това сме тук.

Поздрав*book*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Архитектурни снимки от цяла България !!!
11-09-2010 - 18:39:21
Re: Архитектурни снимки от цяла България !!!
11-09-2010 - 21:27:38
Скукааааа.........

Па и къщата прилича на трафопост.....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход