Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Има ли нормална фирма за климатизация в България?

Публикувано от KLF 
Re: Има ли нормална фирма за климатизация в България?
24-02-2010 - 21:21:14
:]
За плявите съм съгласен, но то ще стане полека, бавно. Ти няма как да разбереш дали една фирма е сериозна или не само по офертата. Може да са големи професионалисти, но да им куца маркетинга и обратното...
За примера с холандеца ми е интересно какви са му цените. Щом си включва и времето за ходене до кенефа*angel*
Тва в кръга на шегата.



Това, че имаш проект, не значи че някой ще се навие да работи по него.

Последно се из... в темата.
С това мислене и тези претенции никой няма да гледа с добро око на теб, в ролята на клиент. Когато клиент започне да обяснява, как еди коя си фирма имала по-евтино еди кво си, става страшно.
Разпитай близки и познати, ходи говори с тоя-оня и така. Никакви книжлета, списания и бюлетини, мнения по форуми или каквато и да е манипулативна информация не би могла да те ориентира правилно.
Успех!
Re: Има ли нормална фирма за климатизация в България?
24-02-2010 - 21:58:23
Какво разбираш под "климатизация" ? Щото аз под това разбирам централно управлявана система с въздуховоди до всяка стая, а тук чета за някакви радиатори,подови отопления и др.такива...дето не ми се вместват в представите.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход