Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Възможно ли е открит тип камина да е с крив комин

Публикувано от kallojj 
Re: Възможно ли е открит тип камина да е с крив комин
22-02-2010 - 19:57:41
Quote
MASTERCAM
kallojj Покажи снимка на камината и отвора на комина и ще ти кажа как да стане включването.

На това му казвам желание за помощ всичко друго е БЛА,БЛА.....Всички сме по-своя вола тук,на сила никого не караме да ни помага със съвети.А ма да ми размахва пръст някой който е професионалист в дадената област и да задава риторични въпроси не го приемам за нормално отношение във ФОРУМ!Нека да опита човека сам да си направи нещо не му разваляй желанието.Има една тръпка и едно друго усещане когато от ръцете ти излезе нещо.Това което мога си го правя сам на къщата каквото се получи това!Ясно е,че неможем да бъдем майстори във всяка област,но и тези които се титулуват майстори всъщност не се знае колко са такива.Справка една тема тук а и не са само тези.
[forum.imoti.net]
Моите адмирации за желанието ти да помогнеш на kallojj clap:clap:clap:
Re: Възможно ли е открит тип камина да е с крив комин
22-02-2010 - 20:29:58
Всъщност,не съм решил сам да си правя открита камина.Не щото нямам желание...Просто искам да съм наясно къде ще стои камината.Проекта на къщата малко не е както трябва,и камината се пада точно до вратата.Затова искам да знам дали мога да я изместя,щото нагоре комина вече е изграден,и е голяма олели да се преправя.
Иначе приемам и оферти за изграждане на два броя открити камини-в механа ивсекидневна.
Поздрави
Re: Възможно ли е открит тип камина да е с крив комин
22-02-2010 - 20:34:51
Mastercam, в сайта ти има само снимки.Дай телефон за връзка с теб.
Re: Възможно ли е открит тип камина да е с крив комин
22-02-2010 - 21:17:04
avatar
Quote
kallojj
Mastercam, в сайта ти има само снимки.Дай телефон за връзка с теб.

kallojj Да видях станала е някаква грешка сега вече се виждат и телефоните вторият е моят.

А това къде ще стои камината и как ще се разположи зависи от това къде във помещението е комина да се прецени според сечението и височината на комина каква камина може да се изгради на този комин, майстора който ще прави камината трябва да прецени след оглед на място или обстоен разговор със теб да кажеш какво желаеш да се получи като завършен вид ,модела на камината да се съобрази със мебелировката със кътовете за сядане ит.н ,след което трябва да ти представи проект във 3D на който да са означени вънкашните габарити след което ако нямаш някакви забележки по проекта и приемеш офертата се изгражда самата камина. Така работя аз.

Камини ,пещи-фурни ,барбекюта ,огнища за чеверме, руски печки ,гипсови мазилки и всички видове декорации от гипс ,всички видове каменни облицовки.
[mastercam.alle.bg] тел.0894391142



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-02-22 21:35 от MASTERCAM.
Re: Възможно ли е открит тип камина да е с крив комин
24-02-2010 - 19:38:14
Мастеркам, не ме интересува нито кой си ,нито какво правиш. Постовете ти са смехотворни за мен защото съм правил и правя различни недекоративни камини с отворени огнища и с различни КРИВИ комини вече повече от 20 години.Знам добре и разликата между "оджак" -дворно барбекю и същинска камина.
Така, че можеш да се рекламираш колкото си искаш но не се прави на професор и не продавай краставици на по-стари краставичари от теб - топлата вода, колелото и....камините са отдавна изобретени.winking smiley
Re: Възможно ли е открит тип камина да е с крив комин
24-02-2010 - 19:51:46
avatar
Това ми напомни един пасаж от мисля "Галактически стопаджия"-"Той беше натрупал толкова мръсни чинии в мивката си,че формата на живот,която се беше зародила върху тях/чиниите/,вече беше открила колелото....:]

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Възможно ли е открит тип камина да е с крив комин
24-02-2010 - 19:58:03
Човекът май иска да си прави открита камина,не да се явява на конкурс за интериорен дизайн...
Re: Възможно ли е открит тип камина да е с крив комин
24-02-2010 - 20:11:17
avatar
Мастеркам, не ме интересува нито кой си ,нито какво правиш. Постовете ти са смехотворни за мен защото съм правил и правя различни недекоративни камини с отворени огнища и с различни КРИВИ комини вече повече от 20 години.Знам добре и разликата между "оджак" -дворно барбекю и същинска камина.
Така, че можеш да се рекламираш колкото си искаш но не се прави на професор и не продавай краставици на по-стари краставичари от теб - топлата вода, колелото и....камините са отдавна изобретени.winking smiley


Като ти гледам съветите който даваш не бих те взел дори за чирак при мен . Бъркаш камина със сифон за мивка. Аз съм показал какво мога и който има очи да гледа е видял и е разбрал дали разбирам от тази материя или не .
Майстор каминаджия със 20 г опит не може да пише глупости по форумите и да заблуждава хората.Ако си мислиш че като си направил едно огнище за варене на компоти на двора на село си вече майстор дълбоко се заблуждаваш.

Мисля че ти отговорих във същия тон какъвто ти е поста.
Надявам се да ми докажеш по някъкав начин че разбираш от камини с открито огнище поне колкото мен ,ако ли не спри да се изказваш по материя която ти е мъгла и заучени врази от книжки.

Камини ,пещи-фурни ,барбекюта ,огнища за чеверме, руски печки ,гипсови мазилки и всички видове декорации от гипс ,всички видове каменни облицовки.
[mastercam.alle.bg] тел.0894391142



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-02-24 20:29 от MASTERCAM.
Re: Възможно ли е открит тип камина да е с крив комин
24-02-2010 - 20:19:20
avatar
Quote
salvador
Човекът май иска да си прави открита камина,не да се явява на конкурс за интериорен дизайн...

salvador И на теб май ти е мъгла как се постъпва преди да се започне изграждането на камина с открито огнище, или с горивна камера за вграждане.
Не го карам да се явява на конкурс за дизаин а му обясних как процедират уважаващите клиета а и себе си майстори на камини.

Камини ,пещи-фурни ,барбекюта ,огнища за чеверме, руски печки ,гипсови мазилки и всички видове декорации от гипс ,всички видове каменни облицовки.
[mastercam.alle.bg] тел.0894391142



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-24 20:20 от MASTERCAM.
Re: Възможно ли е открит тип камина да е с крив комин
26-02-2010 - 21:28:24
avatar
status Защо се скри така какво стана със 20 годишният опит.

Камини ,пещи-фурни ,барбекюта ,огнища за чеверме, руски печки ,гипсови мазилки и всички видове декорации от гипс ,всички видове каменни облицовки.
[mastercam.alle.bg] тел.0894391142
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход