Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Проекта е готов. А сега накъде?

Публикувано от bulhomes 
Re: Проекта е готов. А сега накъде?
18-02-2010 - 16:20:07
До колкото виждам какво пишеш,ми се виждаш сериозен и честен човек.Намери си човек който да разбира.
Re: Проекта е готов. А сега накъде?
18-02-2010 - 16:46:52
Надявах се, че тук съм намерил хората, които разбират.
Re: Проекта е готов. А сега накъде?
18-02-2010 - 17:01:20
По скоро тук можеш да вземеш препоръка за добра фирма която не лъже и краде като всички.Аз попаднах първо на мошенници за които не ми се говори сега.След това на хора които наистина си разбират от работата и с тяхна помощ успяхме да завършем прослувития си хотел.
Re: Проекта е готов. А сега накъде?
18-02-2010 - 17:53:52
Малко ще е трудно от този форум някой да ми препоръча фирма в Троян, защото освен мен само още един май съм виждал досега да споменава, че е от тук. Фирмите не са много. Познавам ги всичките, защото са ми клиенти (основната ми дейност е реклама). Така че основно въпросите ми бяха за какво да внимавам като се пазарим.
Re: Проекта е готов. А сега накъде?
18-02-2010 - 18:19:48
С препоръките е много трудна работа защото на един едно му харесва на друг друго.И това е напълно сериозно!На мен един ми вика много съм доволен от бригадата ще ти дам телефона да им се обадиш,аз обаче като видях какво са му направили се отказах да им звънкам.След време сам си каза,че не е хич доволен от тях.Ха сега де?Иди после вярвай на хората без да си им видял работата и сам за себе си да прецениш.То бригади разни не задължително да са от Троян масово са горбетчии и обикалят по-строежите.Дано да намериш читави.
Re: Проекта е готов. А сега накъде?
18-02-2010 - 18:24:55
Идват едни помаци от Галата. Ръководят ги едни мои съученици. Приготвил съм един комплект и на тях.
Re: Проекта е готов. А сега накъде?
18-02-2010 - 18:32:24
Със строг нашийник всеки ще свърши работата.
Re: Проекта е готов. А сега накъде?
18-02-2010 - 18:43:56
Абе аз съм се опитвал да зидам, да мажа и да шпакловам и все не ми се получава. Тъй че не е баш всеки.
Re: Проекта е готов. А сега накъде?
18-02-2010 - 19:16:55
АБЕ PERCIVAL ТИ С КАКВО СЕ ЗАНИМАВАШ???ДОСТА СИ КОМПТЕНТЕН БРАВО*beer*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-18 19:17 от Радост.
Re: Проекта е готов. А сега накъде?
18-02-2010 - 19:19:43
Да ти кажа и аз така мисля никак не е лесно............
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход