Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся майстор (Баня) - НАМЕРЕН!!!!

Публикувано от Асусена 
Re: Търся си най-добрите майстори (като начало: БАНЯ)
15-02-2010 - 10:22:15
avatar
ОК, но нямам избор.
Доставката на плочките ще бъде в началото на март.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-03-06 11:21 от Асусена.
Re: Търся си най-добрите майстори (като начало: БАНЯ)
15-02-2010 - 11:16:12
Ле-ле, в тая безработица - всичките, които нямат работа са "добри" майстори. По-добре, съвет от мен, ако познаваш някой фирмаджия, той да ти препоръча някои от неговите хора. Разпитай, виж, ако можеш, разбира се, как е направил една баня. Ако ти харесва, наемаш го, но пък хубавата изработка, качеството, струва пари. Е - 20-22 лева за квадратен метър, мисля, че е добра цена. Ако мога с нещо да помогна, пиши ми на лични. Работя в тая сфера и познавам много "добри майстори". Вземе капарото и бяга. Наскоро оправях на моя приятелка батака. Взели й капаро и дим да ги няма. Къщата разрушена, парите ги няма, но и майсторите. Е, успех.
Re: Търся си най-добрите майстори (като начало: БАНЯ)
15-02-2010 - 11:27:03
Кви 22 лева бе човек вие в кой век живеете. В момента мойте майстори работят на 10 (десет) лева заедно със замазката не много далече от София в Ботевград/Правец. Майсторите са проверени многократно, добри и почтенни хора. Преди 2 години работеха на 16-18 лева. Глад, какво да се прави нали знаеш като няма раци и рибата е рак. Майсторите сега се прескачат, не минава ден да не ми звъни някой и да пита за работа.

_________________
Re: Търся си най-добрите майстори (като начало: БАНЯ)
15-02-2010 - 11:36:05
avatar
И аз съм от Правец.



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2010-03-06 11:23 от Асусена.
Re: Търся си най-добрите майстори (като начало: БАНЯ)
15-02-2010 - 11:40:37
Quote
Ivel
Кви 22 лева бе човек вие в кой век живеете. В момента мойте майстори работят на 10 (десет) лева заедно със замазката. Глад, какво да се прави нали знаеш като няма раци и рибата е рак. Майсторите сега се прескачат, не минава ден да не ми звъни някой и да пита за работа.

Ивел, ти в качеството си на робовладелец ли се изживяваш? Кое ти дава право, под предлог, че е криза да си правиш гавра с хората които са притиснати от КРИЗАТА? Ако приемем, че нормален мъж, който върши физически труд, трябва да се нахрани обилно по обяда (5-5 лв), да си купи цигари и поне едно кафе (3 лв.) вечерта да хване градски транспорт за да се прибере до вкъщи (4 лева на ден), където най-вероятно живее под наем (около 20 лева на ден), да занесе в къщи поне 20 лева, за да нахрани децата си и жената. Е? Сметнете колко е надницата, под която НОРМАЛЕН ЧОВЕК, с поне малко морал в себе си, не би трябвало да наема някой да му робува...егати, нервирам се като видя такива постове!
Нека да ви попитам, КВИ хора сте вие и от кой век сте?
Re: Търся си най-добрите майстори (като начало: БАНЯ)
15-02-2010 - 12:46:20
Асусена, погледни тая тема РЕМОНТ
Ще те подготви теоретично как се лепят плочки и какво да изискаш от "най-добрите майстори", за да ти стане банята. winking smiley





Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-02-15 12:54 от Ivo.NovDom.
Re: Търся си най-добрите майстори (като начало: БАНЯ)
15-02-2010 - 13:02:52
avatar
О.К.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-06 11:23 от Асусена.
Re: Търся си най-добрите майстори (като начало: БАНЯ)
15-02-2010 - 13:17:52
Тук качих няколко снимки от готови бани:
ЦЪК
Re: Търся си най-добрите майстори (като начало: БАНЯ)
15-02-2010 - 13:24:39
avatar
Исках да кача снимки на плочките, но не се получи.



Редактиран 10 път(и).Последна редакция на 2010-03-06 11:24 от Асусена.
Re: Търся си най-добрите майстори (като начало: БАНЯ)
15-02-2010 - 14:13:00
Quote
Ivo.NovDom
Quote
Ivel
Кви 22 лева бе човек вие в кой век живеете. В момента мойте майстори работят на 10 (десет) лева заедно със замазката. Глад, какво да се прави нали знаеш като няма раци и рибата е рак. Майсторите сега се прескачат, не минава ден да не ми звъни някой и да пита за работа.

Ивел, ти в качеството си на робовладелец ли се изживяваш? Кое ти дава право, под предлог, че е криза да си правиш гавра с хората които са притиснати от КРИЗАТА? Ако приемем, че нормален мъж, който върши физически труд, трябва да се нахрани обилно по обяда (5-5 лв), да си купи цигари и поне едно кафе (3 лв.) вечерта да хване градски транспорт за да се прибере до вкъщи (4 лева на ден), където най-вероятно живее под наем (около 20 лева на ден), да занесе в къщи поне 20 лева, за да нахрани децата си и жената. Е? Сметнете колко е надницата, под която НОРМАЛЕН ЧОВЕК, с поне малко морал в себе си, не би трябвало да наема някой да му робува...егати, нервирам се като видя такива постове!
Нека да ви попитам, КВИ хора сте вие и от кой век сте?

Колкото искаш можеш да си се нервираш от такива постове. Не съм нито робовладелец нито феодал а здраво мислещ човек и точно сега робинходовщината е неумесна. Когато се гаврят с мен реакцията естественно е верижна надолу. Аз не съм ги вързал да ми работят, сами идват да ме молят да им дам работа. Отивам даже на компромиси защото сега е студено за плочки, но понеже са гладни хората а и се познаваме отдавна им давам да работят каквото мога да им измисля. Не разбирам Вашата логика, тя изобщо не е креативна - защо трябва да платя 20 лева като може да се плати 10 за същото качество и обем. Не ги мисли майсторите, ако са наистина добри, като тези за които става дума за 4 дена двама човека си изкарват 700 лева и питат няма ли още работа. То не е само с цените на труда, погледни цените на самите плочки, по-рано нормален гранитогрес даже български не можеше да се пипне на цени под 16 лева метъра сега има италиански в Баумакс - съвсем приличен за 10 лева. Криза разбираемо е и така трябва да бъде за де се мръдне нещо от дъното а ти си плащай колкото искаш на софийските мастори, аз не съм против. Лошо няма ! И не ти се сърдя за епитетите по мой адрес, свикнал съм да общувам с най-различни хора.

_________________
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход