Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Препоръчайте ми фирма за надстрояване и основен ремонт на къща

Публикувано от Аз 
Re: Препоръчайте ми фирма за надстрояване и основен ремонт на къща
10-03-2010 - 12:38:24
МВ Строй ООД - значителен опит в областта на строителство на сглобяеми къщи и строителство на къщи по монолитен способ (масивно строителство). Специлизирали сме се в строеж на къщи, надстрояване, дострояване, ремонти, интериорен дизаин.
[hubav-dom.com]
[www.mvstroi.hit.bg]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-10 12:52 от hubavdom.
Re: Препоръчайте ми фирма за надстрояване и основен ремонт на къща
17-03-2010 - 17:26:41
Обадете се на Иванов 0895344212,работата му е отлична, а цените-нормални.
Re: Препоръчайте ми фирма за надстрояване и основен ремонт на къща
16-04-2010 - 21:52:42
по точни от арго груп няма - бившата аргостил
Re: Препоръчайте ми фирма за надстрояване и основен ремонт на къща
16-11-2010 - 20:09:21
Ние сме бригада, сформирана които обичат работата и клиентите си. Предлагаме услуги по изграждането, реконструкцията и ремонта на покриви. Съсредоточавайки се в една област - ремонта на покриви, ние натрупахме богат опит. Това ни позволява да предложим високо качество на извършваните услуги, подкрепено с дълъг гаранционен период! Извършваните от нас услуги са: * Ремонт на покриви с керемиди;
* Хидроизолации;
* Изграждане на нови покривни конструкции;
* Обшиване с поцинкована ламарина на: комини, улами, надулучни поли, странични бордове на сграда;
* Дърводелски операции – наковаване на летви (дървена ламперия), дъски и подмяна на греди;
* Подмяна на улуци и водосточни тръби;0899635363 румен радославов www.meri-stroj.dir.bg
Re: Препоръчайте ми фирма за надстрояване и основен ремонт на къща
17-11-2010 - 11:41:52
avatar
Аз пък не обичам работата си.
Не обичам въобще да работя.
Обичам да печеля пари. И за да печеля повече и по-често изисквам от себе си и екипа с който работя да работи съвестно и да спазва технологичните процеси без компромис, за да излиза от нас качествен продукт и да имаме още повече работа, а оттам - пари.

И не обичам клиентите си.
Не искам и те да ме обичат.
Обаче обичам всичко между мен и тях да е предварително уточнено и надлежно записано на хартия, за да не се въвлича в изкушения която и да е от страните.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Препоръчайте ми фирма за надстрояване и основен ремонт на къща
17-11-2010 - 12:49:23
avatar
Quote
n.nikoloff
Аз пък не обичам работата си.
Не обичам въобще да работя.
Обичам да печеля пари. И за да печеля повече и по-често изисквам от себе си и екипа с който работя да работи съвестно и да спазва технологичните процеси без компромис, за да излиза от нас качествен продукт и да имаме още повече работа, а оттам - пари.

И не обичам клиентите си.
Не искам и те да ме обичат.
Обаче обичам всичко между мен и тях да е предварително уточнено и надлежно записано на хартия, за да не се въвлича в изкушения която и да е от страните.

И Аз така обичам! Тука лесно се постига, а при тебе Николов?

Момчета това е истината. Има ли яснота в задачата и срокове се спазват и качество се постига. И няма после писане по форума "бесен съм, заради други трябва да работя и ме заплашва със съд". Сложи всичко черно на бяло па нека да видим как жа ги махам печки и перални че стърчали защото се наели аборигени.
Re: Препоръчайте ми фирма за надстрояване и основен ремонт на къща
17-11-2010 - 15:31:16
avatar
При мене не се постига лесно. Всички искат да работим без договори и фактури, което убива бизнеса. Дава повод да се развъждат всякакви строителни плевели и сетне настава реване - "в строителството има само строителни плевели, не вярвайте на никого всички са измамници" и т.н. Когато си дефинирам условията за това да е в пълна прозрачност и дефинираност на взаимоотношенията и всичко да се закрепи на хартия и там да са указани както сроковете на изпълнение, то и сроковете и графика на плащане и да няма мърдане - "клиента" се разтваря тихо във въздуха и дотам.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
bah
Re: Препоръчайте ми фирма за надстрояване и основен ремонт на къща
17-11-2010 - 15:40:03
avatar
Quote
n.nikoloff
При мене не се постига лесно. Всички искат да работим без договори и фактури, което убива бизнеса. Дава повод да се развъждат всякакви строителни плевели и сетне настава реване - "в строителството има само строителни плевели, не вярвайте на никого всички са измамници" и т.н. Когато си дефинирам условията за това да е в пълна прозрачност и дефинираност на взаимоотношенията и всичко да се закрепи на хартия и там да са указани както сроковете на изпълнение, то и сроковете и графика на плащане и да няма мърдане - "клиента" се разтваря тихо във въздуха и дотам.

Еееех, Николов, браво. Кога всички,ще разсъждават така, кога? Ха, дано да е по-скоро.
Re: Препоръчайте ми фирма за надстрояване и основен ремонт на къща
20-11-2010 - 19:54:54
Провери фирма FCI, наех ги лятото за основен ремонт на дву ет. къща с 130 м2 РЗП , и вертикална планировка.
Справиха се мн.добре, с нормални цени, срокове и коректност.
Ще ви дам тел.номер. 0882 481 403 - Стоева
Редене на ламиниран паркет върху дюшеме
22-11-2010 - 22:40:28
Колеги някой ако има опит нека сподели ,възможно ли е да се нареди ламиниран паркет върху дюшеме,и ако е ,как да стане?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход