Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

изолация на ремонтирана селска къща

Публикувано от gurgata 
Re: изолация на ремонтирана селска къща
05-01-2010 - 21:47:35
avatar
имам един проект със СИП ПАНЕЛИ НО И МЕН МЕ УДАРИ КРИЗАТА*smiley_ahh*
НЕГО СЪМ ГО СТОПИРАЛ ДО НИКЪДЕ,НАПРАВО СЪМ ГО ЗАЕ.......Л



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-09 22:48 от gurgata.
Re: изолация на ремонтирана селска къща
09-01-2010 - 16:34:51
avatar
[prikachi.com]
слагаме дограмата и почваме покрива.
имам оферта за певеце REHAU,тъмен дъб(някакви препоръки че несъм много в час с дограмата) ,след като байцвам и гредите ще стане супер!!!!!!!!!
не получих отговор за изолацията,знам че има знаещи в този форум моля ви, че после ще стане късно като измажа отвътре(две ръце хоросам втората финна, доста криво на места 4-5см)



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-01-09 22:50 от gurgata.
Re: изолация на ремонтирана селска къща
09-01-2010 - 17:42:51
avatar
Quote
gurgata
...имам оферта за певеце REHAU,тъмен дъб(някакви препоръки че несъм много в час с дограмата) .....
Колега, аз съм пристрастен към VEKA, но това лято ми се наложи да правя апартамента на майка ми с ProfiLink . Също цвят тъмен дъб. Стана връхта! Което според мен означава, че за да стане качествен продукт 70% зависи от хората, които режат и монтират профила, а сетне и готовия продукт на стената. Останалото си е от системата. И най-хубавата система може да се прецака от кофти изпълнители. Така че (според мен) по-добре се огледай около тебе кой бачка читаво, а сетне с каква система работят. Успех.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: изолация на ремонтирана селска къща
09-01-2010 - 18:28:22
Страхотно изпълненна каменна зидария.Браво,колкото до изолацията може и да не е нужна,но е трябвало между камъка и тухлита ,както казват колегите .Още веднъж БРАВО за изпълнената работа.
Re: изолация на ремонтирана селска къща
09-01-2010 - 18:41:41
Ако все още имаш достъп до кухината м/у камъка и тухлата, пръскай полиуретанова пяна. Можеш да извадиш по една тухла тук-таме и да запълниш пространството.
Re: изолация на ремонтирана селска къща
09-01-2010 - 20:07:35
avatar
абе ХОРА,
ПИТАМ КОНКРЕТНО в тази случей каква е топлопроводимоста на стената и има ли нужда от изолация отвътре????
стена тухла +30-40см.каменен зид(дидан със силен циментов раствор)+3-5см хоросан



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-09 22:51 от gurgata.
Re: изолация на ремонтирана селска къща
09-01-2010 - 21:07:36
avatar
[termocalculator.inobix.com]
[forum.imoti.net]
[alpinjobs.hit.bg]
[forum.imoti.net]

Понеже темата е многократно разисквана,а и ще се заформи поредният спор-ползвайте търсачката...smiling smiley
Приятно четене...winking smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: изолация на ремонтирана селска къща
09-01-2010 - 21:44:57
avatar
благодарско МАРКК,
а колко е коефицента който трябва да е задоволителен????
U=1.24 ,R=0.8 това се получава при мен



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-01-09 22:51 от gurgata.
Re: изолация на ремонтирана селска къща
09-01-2010 - 21:54:51
avatar
Зависи какъв коефициент гониш-според мен е добре да е м/у 0,25-0,30...

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: изолация на ремонтирана селска къща
09-01-2010 - 21:57:13
avatar
а виж какво се получава при мен?????????? маи съм много зле а/////????



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-09 22:52 от gurgata.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход