Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Монтаж и облицовка на камина

Публикувано от Ivo.NovDom 
Re: Монтаж и облицовка на камина
14-02-2010 - 09:09:37
Значи идеята е по-скоро за затворена камина с водна риза, която в определени ситуации да можеш да ползваш и като отворена (демек да пекнеш и някоя мръвка)
Re: Монтаж и облицовка на камина
14-02-2010 - 15:54:44
avatar
Ето разгледай тези горивни камери с водни ризи могат да работят и с отворена вратичка .][/url]

][/url]


][/url] Тези са на фирма "Бункер".

][/url]

Камини ,пещи-фурни ,барбекюта ,огнища за чеверме, руски печки ,гипсови мазилки и всички видове декорации от гипс ,всички видове каменни облицовки.
[mastercam.alle.bg] тел.0894391142
Re: Монтаж и облицовка на камина
14-02-2010 - 17:10:58
avatar
Булхомес кажи колко киловата ти трябват на водната риза.

Камини ,пещи-фурни ,барбекюта ,огнища за чеверме, руски печки ,гипсови мазилки и всички видове декорации от гипс ,всички видове каменни облицовки.
[mastercam.alle.bg] тел.0894391142
Re: Монтаж и облицовка на камина
14-02-2010 - 17:28:29
За трети път май ще пускам тая камина:

и при нея стъклото може да се вдига нагоре или да се отваря встрани и струваше 1200 лв. Иска ми се обаче да направя нещо по-интересно и съм намислил и описал варианта преди няколко страници. Като киловати - нямам идея, защото вилата ми е още при проектанта. Не съм решил още как точно ще зидам и т.н. за да знам необходимите киловати. Със сигурност освен камината ще имам и котелно. Сега се сещам, че към системата ще трябва да сложа и топлообменник, с който ще затоплям водата в басейна.
Можеш ли ти или Иво (или който иска друг естествено) да предложите схема на ОИ, която да обсъдим тук. Накратко задачата е: НАГРЕВАТЕЛИ: камина, котел, слънчеви колектори; ОХЛАДИТЕЛИ: радиатори, бойлер (2 серпентини), топлообменник за басейна.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход