Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Монтаж и облицовка на камина

Публикувано от Ivo.NovDom 
Re: Монтаж и облицовка на камина
24-01-2010 - 01:29:00
По някаква незнайна причина англичаните наричат тези сложни камини "руски"...Нещо такова ли имаш предвид:
Re: Монтаж и облицовка на камина
24-01-2010 - 01:35:38
avatar
Не това си е типична Руска печка за изпичане на хляб тук също ги правим но без димооборота във долната част на печката нарича се ТЕПЛУШКА защото освен че се пече на нея и също така отопля помещението във което е.Това не е камина а пещ +печка но си е Руско творение.




[/URL


[/URL

Камини ,пещи-фурни ,барбекюта ,огнища за чеверме, руски печки ,гипсови мазилки и всички видове декорации от гипс ,всички видове каменни облицовки.
[
mastercam.alle.bg] тел.0894391142



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-01-24 02:11 от MASTERCAM.
Re: Монтаж и облицовка на камина
24-01-2010 - 01:46:49
avatar
Rider Попитай твоят майстор дали може да направи ето това и ако ти отговори положително значи си разбира от работата ,можеш да използваш този модел ако ти харесва.



[/UR
Re: Монтаж и облицовка на камина
24-01-2010 - 18:44:13
Тоз "кошер"...не знам кой ще е тоя лудия майстор,дето да се хване да го работи...
Re: Монтаж и облицовка на камина
24-01-2010 - 19:12:46
Драго,това ти ли си го правил или само си намерил снимка някъде. Много е стилно и яко направено, но за филм. За ползване в къщи - не знам - твърде е разточително според мен да си направиш такава скъпа стая само да си палиш огън в нея.
Re: Монтаж и облицовка на камина
24-01-2010 - 19:15:24
Това си е произведение на монументалното изкуство, как можеш да го наричаш "камина"???*ok*
Не е съвсем стила, който си представям да ми прави компания на питието - твоето ЧУДО бутилки може да пресуши :]
Re: Монтаж и облицовка на камина
24-01-2010 - 21:35:01
avatar
salvador Аз съм достатъчно луд и знам как да го направя стига да има клиент.



bulhomes Не съм го правил аз но не ми представлява трудност да го направя акцента и сложноста е в самото огнище.
Не е филмов декор а механа.




Rider Наистина до такова красиво нещо магат да се пресушат няколко бутилки , има някаква магия във цялата обстановка липсват само троловете.

Камини ,пещи-фурни ,барбекюта ,огнища за чеверме, руски печки ,гипсови мазилки и всички видове декорации от гипс ,всички видове каменни облицовки.
[mastercam.alle.bg] тел.0894391142
Re: Монтаж и облицовка на камина
24-01-2010 - 22:34:43
Ще ни кажеш ли къде е тази механа? Това произведение на изкуството трябва да се види на живо! Може и следващата форумна среща да е там winking smiley
Re: Монтаж и облицовка на камина
25-01-2010 - 08:36:33
avatar
Без самодейности към камините - [www.dariknews.bg]

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Монтаж и облицовка на камина
25-01-2010 - 08:43:10
това става когато се икономисва там,където не трябва.Дал е 300-400 лева за камина с риза,още толкова за 1-2 радиатора...а не е монтирал предпазен клапан.Ако има клапан...като как точно ще гръмне тая камина?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход