Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Стените?

Публикувано от salvador 
Re: Стените?
06-12-2009 - 11:02:23
Salvador, в м. бриколаж продават PVC ламперия която е водоустойчива и имитира успешно камък, дърво, плочки.Ще трябва обаче да правиш конструкция.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-07 08:31 от vlastoy.
Re: Стените?
17-01-2010 - 02:26:12
Днес приключихме с полипропилена:




Re: Стените?
18-01-2010 - 16:55:21
avatar
Малееее,бомба паднала и у вас......
Що ли точно сега правим ремонти бе братчета...?!?

Чест и почитание
Re: Стените?
18-01-2010 - 21:48:49
Няма начин.Това е правено веднъж.Частично.С крадени материали и разни простотии от промоциите.Всички тръби трябва да са сменяни.С метални,"за по-здраво".Като резултат най-дългото парче тръба в цялата инсталация отива на към 15 сантиметра.Десетки снадки на безсмислени места и монтаж на стари тръби.Парчетата са видимо различни-на цвят и по фаза на загниване.Това на снимката е тръбата до тоалетното казанче.Само там имаше 4 снадки.Просто "майстора" е крал боклуците от други обекти и си е прибирал парите за материала.Контрол-НУЛА! И така се стига до ситуацията,в която там отивам аз и всичко което пипна,ми остава в ръцете.

Днес срутихме сифона в банята.Приятелчето,дето ми помага за ремонта,само вдигна ръце и каза "те такива плочки не съм виждал"...отдолу на едната имаше следи от мастилен печат...3-то качество,1982-ра година.Идея си нямам от къде са взимани,но това е поставяно преди 5-6 години и "майстора" сам си ги е купувал.Падат...дето има една приказка-"с поглед"...отдолу всичко е на джобове.
Re: Стените?
19-01-2010 - 11:31:41
Защото който разбира точно сега прави ремонта - извън сезона. И аз сега реших да си направя едни ремонт дето го отлагам от години. Най-доброто време за вътрешен ремонт е януари-февруари.
Re: Стените?
24-01-2010 - 19:13:18


Някаква подходяща химия за запечатване на тая гадост,преди да се сложи новия сифон?
Re: Стените?
26-01-2010 - 08:52:25
По принцип не трябва да тече от връзката между тръбите. Единствения проблем е при влизането на водата в сифона, т.е. на връзката плочки -сифон . Затова добре уплътни с нещо на циментова основа около сифона. Не ти е необходима химия за случая ако добре уплътниш около сифона.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход