Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?

Публикувано от venciev 
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
20-04-2010 - 10:58:58
Идва времето за ремонта на покрива.След доста телефонни разговори с няколко бригади,които имат опит с покривните конструкции и реденето на тикли,намерих подходящите хора,които да започнат работа по покрива.Мисля,че качеството,което видях от обектите им и цената,която предложиха не подлежи на коментар.Бригадата е ....чак от Гоце Делчев.Утре пристига баш Майстора,за да уточним точната спецификация на дървения материал необходим за покрива,да огледа обекта на място и след 2 седмици да започват работа!
Работата включва:разваляне на стария покрив на половината къща,нова конструкция,оформяне краищата на маите и мертеците с подходящ шаблон,подковаване на покрива с дъски,хидроизолация,нови каменни комини,улами,редене на тиклите.
Ако има някой интерес ще ви информирам как върви ремонта и има ли възрожденски дух или не....winking smiley
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
20-04-2010 - 11:23:23
Надявам се, че ще правиш фото сесия. Успех и ни дръж в течениеwinking smiley

За оплаквания, моля обърнете се на: [www.armenskipop.net].
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
20-04-2010 - 12:23:52
Благодаря ти Миташки за пожеланията,ще ми трябват...иначе знаеш-арменския поп:]
Фотосесия ще има на всяка цена,не всеки ден се прави нов покрив с тикли!
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
20-04-2010 - 13:42:18
Запознах се с един човек от Троян. Занимава се с реставрация на къщи по техния край. Прави и покриви с тикли. Ако имаш интерес, мога да ти пусна телефона му на лични.

За оплаквания, моля обърнете се на: [www.armenskipop.net].
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
20-04-2010 - 15:05:44
Майсторите по троянския и габровския край са малко скъпчии,но не ми пречи да говоря и с него,дай ми телефона.
На този етап ще правим само покрива,няма финанси за повече.Ако се появи някой мераклия-да се обажда,няма да го върнемwinking smiley
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
20-04-2010 - 16:02:02
Слънчо ги разбира тия работи - може да ти каже добър ли е майстора.
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
20-04-2010 - 17:08:49
Добре дошъл, Венци!

Радвам се, че продължаваш. Ако искаш, ще говоря и с моя майстор, може и да е същият на Миташки.
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
20-04-2010 - 17:22:48
Говорих със Слънчо преди 2-3 седмици по този въпрос,но в момента майстора има някакви грижи и не може да работи!
Тези юнаци от Гоце Делчев,с които утре имам среща са много добри-правили са половин Ковачевица.
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
20-04-2010 - 17:23:54
Питай го за цената Слънчо!
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
20-04-2010 - 17:36:09
avatar
Поздравления за началото,Венци.*ok*clap:
Свиркай навреме,когато прецениш,че има нужда....

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход