Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За любителите на нестандартните решения

Публикувано от Nasko.Stoykov 
За любителите на нестандартните решения
13-10-2009 - 00:56:23
Re: За любителите на нестандартните решения
13-10-2009 - 01:16:35
avatar
Тия неща са актуални само за държави където няма цигани, които предават като мравки всеки грам метал на вторични суровини. smiling smiley
Re: За любителите на нестандартните решения
13-10-2009 - 13:01:06
Миналата година обмислях нещо подобно за един вилен имот.Цените ме отказаха.Иначе контейнерите са добри.Изолацията беше от полиуретанова пяна,всичката ламарина-с PVC покритие.От към технология-без забележки за такова нещо.Но цените идваха колкото на масивна къща с идентична квадратура.
Не съм се отказал напълно де...ако са паднали цените-защо не...



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2009-10-13 13:27 от salvador.
Re: За любителите на нестандартните решения
13-10-2009 - 13:09:05
avatar
dodo2 Написал:
-------------------------------------------------------
> Тия неща са актуални само за държави където няма
> цигани, които предават като мравки всеки грам
> метал на вторични суровини.


И да няма цигани, в това- на първата снимка, не бих живяла. Ако ще да ми го подаряват.....
Re: За любителите на нестандартните решения
13-10-2009 - 19:03:34
avatar
Ако ще инвестираш в контейнери търси хладилни- изолацията е бетон.....
Ако имаш някаква връзка за такива 2ра употреба дай инфо на лични.... *yes*

Чест и почитание
Re: За любителите на нестандартните решения
13-10-2009 - 22:31:52
Изолацията е полиуретанова пяна.Контейнери-каквито искаш.Ама ако е бил по корабите...смятай,че за нищо не става.Контенер не се поддържа.Прави се веднъж и...колкото изкара.Всяка година около милион отиват на желязо.Заради това такива контейнерни жилища се срещат предимно в "морски" държави.Холандците и в тая област са лидери,както и във всички други,имащи отношение към оползотворяването на боклук.
Понеже работя с интермодални контейнери редовно,съм мислил доста по въпроса.Не са евтини.Трябва high cube контейнер.Само те са високи вътре около 2,60.Другите са 2,30.Стават за разни строителни офиси...ама за живеене-не.Ниско е това 2,30.
Re: За любителите на нестандартните решения
13-10-2009 - 23:35:25
salvador,
тези hidh cube контейнери влизат ли в БГ ?
През кои портове и за каква стока се използват?
Re: За любителите на нестандартните решения
14-10-2009 - 13:17:20
Те са си стандартни на дължина и ширина.Просто са около 30 см по-високи.Във Варна трябва да имат на склад контейнери,железниците също имаха.Освен ако не са ги разкарали...ама не вярвам.
Re: За любителите на нестандартните решения
14-10-2009 - 19:43:35
avatar
ако някой друг не ги е освободил от тях както казаха колегите нагоре winking smiley
Re: За любителите на нестандартните решения
14-10-2009 - 22:21:53
Те периодично ги освобождават.Пълно е с фирми,които рециклират и преработват контейнери.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход