Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Почна се.... (Блог на строеж на къща)

Публикувано от ArturDent 
Re: Почна се.... (Блог на строеж на къща)
05-11-2009 - 11:30:40
Значи съм сбъркал, като 10-тина пъти връщах проекта на архитекта още на първата ми къща. Едва ли ще правя повече къщи.
Abu
Re: Почна се.... (Блог на строеж на къща)
05-11-2009 - 11:44:00
По-скоро опитваш, докато стане. Нещо като правенето на деца... Ако след петата не си доволен от резултата - отказваш се.
Re: Почна се.... (Блог на строеж на къща)
05-11-2009 - 12:25:04
bulhomes Написал:
-------------------------------------------------------
> Значи съм сбъркал, като 10-тина пъти връщах
> проекта на архитекта още на първата ми къща. Едва
> ли ще правя повече къщи.

Аз малко на майтап писах предния пост, но има и истина.
Ще се опитам с няколко думи да поясня. Хората акцентират на майсторлъка на майсторите , на бригадите , на материалите , на технологиите и т.н. Човек не се "жени" за тях и затова може да ги сменя. Въпросът е , накрая като струпаш 100 к без забележка за майстори и материали , да не кажеш "не исках точно това". Чак тогава се замисляш за първата крачка в целия процес - замисъла и проектирането. Всеобщата практика е тази . ПОВЕРВАЙ МИ ! :]
Пример от тази неделя. Отивам при приятел в същото село , в което построих и мойта къща. Разглеждаме мойто творение и той ме пита "Всичко това мислил ли си го предварително или си викал майстори и те са ти казвали какво да правиш?".
Re: Почна се.... (Блог на строеж на къща)
05-11-2009 - 12:41:20
"Всичко това мислил ли си го предварително или си викал майстори и те са ти казвали какво да правиш?".

Уникална мисъл.
Re: Почна се.... (Блог на строеж на къща)
05-11-2009 - 21:26:07
Добре, а като толкова ви дразни артур, защо не си направите една собствена тема в която да си мерите големите, професионални, специализирани ... и да не забравите снимките. Кой от вас го направи това? . Може и да посочите цена на квадратен метър.
Човека се махна от този форум преди повече от месец, а вие имате желание да се покажете като специалисти пред него, защото няма пред кой друг да си го покажете.
Човека имаше желание, и аз го харесвах. Нещо реално, нещо без общи приказки, с грешки, даже големи.




Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-11-06 07:17 от Trillian.
Re: Почна се.... (Блог на строеж на къща)
06-11-2009 - 12:11:42
Trillian Написал:
-------------------------------------------------------
> Добре, а като толкова ви дразни артур, защо не си
> направите една собствена тема в която да си мерите
> големите, професионални, специализирани ... и да
> не забравите снимките. Кой от вас го направи това?
> . Може и да посочите цена на квадратен метър.
> Човека се махна от този форум преди повече от
> месец, а вие имате желание да се покажете като
> специалисти пред него, защото няма пред кой друг
> да си го покажете.
> Човека имаше желание, и аз го харесвах. Нещо
> реално, нещо без общи приказки, с грешки, даже
> големи.


Trillian, ако има възможност да си пийнеш, но ти не го направиш, след това дори всеки ден да пиеш, все едно ще бъде с един път по-малко. Въпросът е - ако си пийнеш повече , дали важи за два дни? *drunk* :]
Re: Почна се.... (Блог на строеж на къща)
06-11-2009 - 13:08:29
Хахахахаха. Аргонавте, ти ли си Леон от другия форум (или е Фло). Скоро намерих темата там и искрено се забавлявах с тънкото намекване за шопския зид :} :} :}
Re: Почна се.... (Блог на строеж на къща)
06-11-2009 - 13:34:53
bulhomes Написал:
-------------------------------------------------------
> Хахахахаха. Аргонавте, ти ли си Леон от другия
> форум (или е Фло). Скоро намерих темата там и
> искрено се забавлявах с тънкото намекване за
> шопския зид


Не съм регистриран там. Просто намерих същата тема от Артур и подозирам , че питиетата са някакви "галактически коктейли" .... :] , които непознавам. *beer*
Re: Почна се.... (Блог на строеж на къща)
06-11-2009 - 17:08:30
Ей Трилиянчо,ти пък откъде се пръкна?Както казва Арго,май си закъснял и няма смисъл да бързаш вече :} Ти щом си го харесваш Артурчо си го харесвай,не ни карай обаче и ние да го харесваме/не че го мразим всъщност,но определено не е от любимците ми/
Къде е този друг форум да попрочета и аз някоя друга "мисъл"?
Re: Почна се.... (Блог на строеж на къща)
07-11-2009 - 12:39:29
Това мнение е преместено в новия "форум за имоти, финанси и всичко останало"



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-24 23:53 от g0g0.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход