Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВиК въпрос

Публикувано от sabuke 
ВиК въпрос
02-10-2005 - 18:55:22
Сега на пазара се продават два вида PVC тръби(които на мен ми трябват за баня).Едните се свързват с колена , а другите пак са PVC - те са парни многослойни,не се свързват с колена,а вътре се поставят пружини,за да се направи чупката на ъгъла.Кажете ми от кои да купя,какви са + и - за едните и за другите.
10х
Re: ВиК въпрос
08-06-2006 - 22:34:45
vijte predposledniya broi na spisanie ka6tata.
Re: ВиК въпрос
09-06-2006 - 19:48:58
полипропилен, от тези които се лепят. не препоръчвам от другите защото имат резбови връзки които остават зад плочките и особено при топла вода ПОНЯКОГА започват да пропускат.
сега очаквам опонентите да доказват противното....

колкото повече работим - толкова повече грешим.
да не допускаме повече грешки !
Re: ВиК въпрос
10-06-2006 - 13:37:06
drivanov Написал:
-------------------------------------------------------
> vijte predposledniya broi na spisanie ka6tata.

Е, ако внимателно се прочете, излиза, че всички неметални тръби са с ограничена приложимост за топла вода. И какви са тези 20атм. за които са дава срока на живот.
Има ли някъде Некомерсиални данни по въпроса за дълговечността и сравнителни цени СЪС труд?
Защо ли си пишат такива големи статии, след които въпросите остават, ако не стават повече?
При това масово залагане на пластмасови тръби, кога ще изревем - след 5-10-50 год.!?

drivanov= на инж. Ив.Иванов със статията или не?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход