Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Каква е нормалната цена за поставяне на гнайс

Публикувано от mtodorov 
Re: Каква е нормалната цена за поставяне на гнайс
13-07-2009 - 22:51:23
Аз съм на мението на bezopit.
Още малко и скулптор ще го наречем.

Re: Каква е нормалната цена за поставяне на гнайс
14-07-2009 - 07:38:34
Petar ако не работиш и се чудиш какво да правиш по цял ден ок да се хванеш сам. Аз имам 200 квадрата камък. Другото което е не си мислете че реденето на гнайс е чак толкова проста работа защото не сте видяли моята ситуация. Всичко е извито по радиуси не е да го наредиш на една права пътека. Освен това се реди на земновлажен разтвор трябва да се подведат нивата както трябва и много други неща. То и лепенето на фаянс не е кой знае какво ама един приятел се хвана и резултата е налице. Не се получи така както ще го направи един добър майстор.
Re: Каква е нормалната цена за поставяне на гнайс
14-07-2009 - 07:51:15
Много скъпо ти иска твоя майстор.Направо безбожие.И на мен ми престои поставяне на гнайс и се замислям да си го сложа сам.Въпреки че никога не съм го правил
Re: Каква е нормалната цена за поставяне на гнайс
14-07-2009 - 18:11:35
А аз се чудя дали гнайса ще е подходящ да си облицовам банятя с него вместо с фаянс.Какво мислите ще стане ли?Някой да е пробвал подобно нещо?
Re: Каква е нормалната цена за поставяне на гнайс
14-07-2009 - 22:52:10
avatar
За баня - започнах да правя баните без плочки по стените и в дизайн. Става връхта и доста по-добре. (Ся ако се сетя и да снимам и да постна снимки - равен няма да имам).

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Каква е нормалната цена за поставяне на гнайс
15-07-2009 - 20:26:48
Quote

Petar ако не работиш и се чудиш какво да правиш по цял ден ок да се хванеш сам. Аз имам 200 квадрата камък

Нали знаеш приказката " от 9 кладенеца вода ще ти докара......"


Работя, дори в момента не съм в БГ. Не ми е в излишък свободното време.
И съм мнооого далеч като професия от строителството.
И мен ме чакат близо толкова - около 200 м2
Но живот и здраве - ще се справя САМ или с малко помощ от близки.
За фасулска работа - не бих дал 5 бона ей така.
Ти като си паралия - давай ги.
А има ли смисъл да казвам че е много по-удовлетворително като си го направиш както искаш и с 2 си ръце( та дори и с някои малки грешки).
Всичко е въпрос на информация, желание и добро планиране.
Ама навлизаме в друга тема.....

Re: Каква е нормалната цена за поставяне на гнайс
18-07-2009 - 09:02:07
Е на мене ми се иска нещо битово с камани
Re: Каква е нормалната цена за поставяне на гнайс
18-07-2009 - 16:02:48
avatar
bezopit Написал:
-------------------------------------------------------
> А аз се чудя дали гнайса ще е подходящ да си
> облицовам банятя с него вместо с фаянс.Какво
> мислите ще стане ли?Някой да е пробвал подобно
> нещо?


Направих едната баня с камък- само че свалих плочите от една неизползваема постройка. Тъй като едната ми стена е зид, дебел 60см., се върза добре с нея. Само измъчих майсторите да не лепят като декорация плочите, а да се опитат да наподобят зид. Стана добре, само отгоре трябва да се намажат с нещо камъните и е вечно. Забравих как му беше името, но ти сигурно знаеш.
Re: Каква е нормалната цена за поставяне на гнайс
18-07-2009 - 19:23:35
Камелия,ще ми е интересно да видя как изглежда банята.Ще те помоля да качиш някоя снимка ако имаш възможност.
Re: Каква е нормалната цена за поставяне на гнайс
18-07-2009 - 22:42:20
Все пак баня ли правите или битова механа?
Става въпрос за санитарен възел.Плесен,гъби ,бактерии или още как им викат.
С какво обработвате камъните и фугите?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход