Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Вертикални Разединители за арамтура на плоча, Гофре в плоча за Ел част За или Против

Публикувано от BAT_GOIKO 
Re: Вертикални Разединители за арамтура на плоча, Гофре в плоча за Ел част За или Против
04-06-2009 - 16:29:50
Ньправих го и аз провери .А какво ще кажете да се повдигне арматурата с малки парченца мрамор (остатъци от кариери където правят прагове Това са пълни глупости Виж на мйте снимки внимателно *yes*
Re: Вертикални Разединители за арамтура на плоча, Гофре в плоча за Ел част За или Против
04-06-2009 - 16:45:31
Мнаго изкам да прогарам идейтеси за това искам да те закарам на един мой обект да видиш как става .По нататашната стъпка е от теб *huh*
Re: Вертикални Разединители за арамтура на плоча, Гофре в плоча за Ел част За или Против
09-06-2009 - 19:15:18
Здравей vas007,

благодаря за снимките признавам те за полагането на тръби, много прецизно и със вкус. Аз имах на разположение само 3,5 часа до здрач за да опъна и фиксирам гофрете при мен bad luck. Само малък въпрос какво правиш с Т образните връзки как ще прокараш кабел на кръстовището (как ще го накараш да завие на ляво или на дясно smiling smiley ) За

".А какво ще кажете да се повдигне арматурата с малки парченца мрамор (остатъци от кариери където правят прагове "

Ако забележиш съм купил същите фиксатори както и на товите снимки. Може да пазаруваме от едно и също място. smiling smiley

А да дойда до обекта с удоволствие само ако ме поканиш и имаш предпазна шапка за мен че да не стане сакътлък. Винаги има какво да се научи. Сега съм се наточил на електрото та да видим до къде ще я докарам.

Поздрави
BAT_GOIKO
Re: Вертикални Разединители за арамтура на плоча, Гофре в плоча за Ел част За или Против
09-06-2009 - 20:05:02
*ok* тези работи не ги копувам аз .Аз съм ел техника на зградата . Т образните ги ползвам много рятко .Стига с тези мраморни блокчета.Колко етажа ще дигаш че ги икономисваш.Ще ти напиша моят тел. ден по- рано като съм готов с трабите на плочата защото вече наляхме плочата.Вторник Сряда .Ти къде строиш в П-В *bow*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход