Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Вертикални Разединители за арамтура на плоча, Гофре в плоча за Ел част За или Против

Публикувано от BAT_GOIKO 
Re: Вертикални Разединители за арамтура на плоча, Гофре в плоча за Ел част За или Против
02-06-2009 - 21:47:17
Тук никой не е споменал че няма да се слагат .Тук става вапрос Гофге или траба *huh*
Re: Вертикални Разединители за арамтура на плоча, Гофре в плоча за Ел част За или Против
02-06-2009 - 21:54:50
Гофре определено ,но е въпрос на избор ,а въпросаюът е по скоро за фиксаторите.
Re: Вертикални Разединители за арамтура на плоча, Гофре в плоча за Ел част За или Против
02-06-2009 - 22:01:18
фиксаторите. без тях не може
*bow*
Re: Вертикални Разединители за арамтура на плоча, Гофре в плоча за Ел част За или Против
02-06-2009 - 22:03:15
за гофрето вапроса е . Бетонджите не трябва да ползват вибратор а и да летят е необходимо *pardon*
Re: Вертикални Разединители за арамтура на плоча, Гофре в плоча за Ел част За или Против
02-06-2009 - 22:03:19
Re: Вертикални Разединители за арамтура на плоча, Гофре в плоча за Ел част За или Против
02-06-2009 - 22:04:12
Re: Вертикални Разединители за арамтура на плоча, Гофре в плоча за Ел част За или Против
02-06-2009 - 22:27:21
Днес съм на червен етикет ,че съм нещо болен иначе бира по всяко време *beer*
Re: Вертикални Разединители за арамтура на плоча, Гофре в плоча за Ел част За или Против
03-06-2009 - 13:48:03
Здравейте на всички,

фикасторите са купени след дълги преговори достиганхме до цена от 57,00 BGN с ДДС за връзка от 120 линеин метра. Приличат лаисни на 1,5 см но са с профил на мост. Представете си мост дълъг 2 метра и широк 2,5 см и висок 1,5 см (има и по големи но на мен тези са ми добре) . Дълги са по 2 метра. Ще поместя по късно и снимки.

Гофрето е наред. Ще видя какво има по магазините и ще избера такова което да е достатъчно задраво за да издържи натиска.

vas007: можеш да пратиш на лични нещо образователно ако те притеснява форума. за аснасьора ти ми кажи какво те интересува

Поздрави
BAT
Re: Вертикални Разединители за арамтура на плоча, Гофре в плоча за Ел част За или Против
03-06-2009 - 18:28:01
много искам да ти ззпратя снимки но нещо немога да ги прекача . Ако знаите помогнете *pardon*
Re: Вертикални Разединители за арамтура на плоча, Гофре в плоча за Ел част За или Против
03-06-2009 - 22:02:28
vas007 Написал:
-------------------------------------------------------
> много искам да ти ззпратя снимки но нещо немога да
> ги прекача . Ако знаите помогнете


Здравей vas007,

опитай да си направиш account на www.dox.bg или www.snimka.bg

аз качих за всички във форума т.н. вертикални дистанционери тук
[dox.bg]
цената е 57 BGN/сноп с ДДС на сноп в снопа има 98 м

А какво ще кажете да се повдигне арматурата с малки парченца мрамор (остатъци от кариери където правят прагове)

Гофрето съм го намерил Ф23 на 0,80 BGN/m мнооо скъпо луда работа. Да видим колко метра ще заминат.

Поздрави на съфоума

BAT_GOIKO





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-03 22:05 от BAT_GOIKO.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход