Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Актуални цени за поставяне на фаянс и теракот

Публикувано от Geto 
Актуални цени за поставяне на фаянс и теракот
15-05-2009 - 07:25:13
Здравейте,
Бихте ли ме ориентирали как върви цената за поставяне на фаянс и теракот, финна шпакловка? Иде реч за София.

Благодаря
Re: Актуални цени за поставяне на фаянс и теракот
15-05-2009 - 08:19:29
Моите за замазка 8лв. м2,фаянс и теракот 18лв. м2 за Бояна и съм доста доволен *ok*
Re: Актуални цени за поставяне на фаянс и теракот
15-05-2009 - 08:33:58
Ти конкретна оферта ли искаш или просто ей тъй !? Квадратура ако дадеш , ще получиш по-точна цена ! Макар , че скоро ако не се лъжа ти излезоха документите и цената за която питаш сега , няма да е актуална , когато стигнеш до довършителните работи !
Re: Актуални цени за поставяне на фаянс и теракот
15-05-2009 - 08:48:52
avatar
Братчета,тук по морето е глад и не рядко хората се хващат за поставяне на теракот за 6-8 лева....поне на обекта такива хора наеха и като виждам какво правят и с какво - съм доволен.
Шпакловката падна на 1,50 лв за 1м2......
Какво да кажа друго.....
Криза.. :cry:

Чест и почитание
Re: Актуални цени за поставяне на фаянс и теракот
15-05-2009 - 09:37:12
avatar
Тука (СФ) все още се държи цена.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Актуални цени за поставяне на фаянс и теракот
15-05-2009 - 09:44:41
Последната оферта , с която спечелих обект беше на 32.80 лева с плочки за 14 лева в цената - труд и материали .
Re: Актуални цени за поставяне на фаянс и теракот
15-05-2009 - 09:47:57
Есента правих едната баня за 15 лева на м2.
Re: Актуални цени за поставяне на фаянс и теракот
15-05-2009 - 09:50:34
И аз за бани говоря - 80 м2 под и около 200 м2 стени .
Re: Актуални цени за поставяне на фаянс и теракот
15-05-2009 - 11:55:07
За къщата наистина е много рано, ще му мисля догодина живот и здраве. Сега питам за един апартамент, но е толкоз малък, че ми е неудобно даже да говоря за квадратури. Благодаря за отзивчивоста.

С поздрав, *drink1*
Re: Актуални цени за поставяне на фаянс и теракот
15-05-2009 - 18:14:46
Ами щом е малък се пазари на парче ! Ще ти дам добър майстор , с който няма да имаш грижи и ето ти добрата цена ! smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход