Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Армираща мрежа-въпрос

Публикувано от edeam 
Re: Армираща мрежа-въпрос
02-05-2009 - 13:15:38
Около 2 см замазка е просто много добро изпълнение на бетона за стандартите на БГ.
Затова си помислих дали при по прецизно нивелиране ,А за 4това около 2 см нямя да падне .А за "кръщаването" сте прав.Това го има почти във всички вносни материали.
Затова и ние купуваме от контингента за вътрешния пазар в тези страни.
Re: Армираща мрежа-въпрос
02-05-2009 - 19:16:45
avatar
Правилно е една замазка да се армира или поне да се фибрира.....
Не ми се вярва цялото помещение да се нуждае точно и само от 2 см,но пък знае ли човек - майсторите все още не са измрели май.....
Зависи какво ще се полага след това ,може да се направи и замазка с перлит която да ви е и като топлоизолация.....
Но фибрирайте поне,няма да съжалявате.... *angel* *ok*

Чест и почитание
Re: Армираща мрежа-въпрос
03-05-2009 - 00:18:21
разбира се 2 с, са общо взето казано.но като цяло пода не бяга с много.перлита в какво съотношениа се слага??след това в най-добрия вариант ще е естествен паркет,но това ще стане след като видя финансите докъде ще стигнат.сега си мисля дали рабицовата мрежа би била толкова удачна,колкото армиращата метална мрежа,какво е вашето мнение??
Re: Армираща мрежа-въпрос
05-05-2009 - 07:47:49
предложение към edeam

бях пуснал една тема, че продавам мрежа за замазки (за около 60м2) на цени за лист с 1 лв. под цената на практикер, ако това те устройва пиши на лични и ще се договорим, ако имаш интерес
Re: Армираща мрежа-въпрос
05-05-2009 - 07:53:13
avatar
clap: clap: *yes* *beer*

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход