Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Облицовъчна задача

Публикувано от salvador 
Re: Облицовъчна задача
02-05-2009 - 22:33:51
Да го напълни тоя въздушен джоб , че на всичкото отгоре и армировката ще почне да ръждясва .
Re: Облицовъчна задача
02-05-2009 - 22:51:15
Няма...строежа е спрян...излезли са от плана с 50 сантиметра в дясно и нямат отстояние от съседната ограда...И това е груб строеж,за който строителите ми разпаравяха септември месец,че му взимат "тънкана"...почти 400 евра на квадрат за груб строеж... *bow* *bow*

Както и да е...да се върнем на облицовката на керпичената къщурка,че админите ще ни пляскат през пръстите вече...
Re: Облицовъчна задача
03-05-2009 - 03:43:24
Много уважавам мненията на Гогол,но този път не съм Шугласен с него!Може би ще изгние някой божи ден рабицата,но няма да е по наше време....!За да ръждяса тази рабица,трябва да има влага,ако няма такава -няма да ръждяса....елементарно както казва Уотсън.А тези лайна и слама....не гният,те се Вписват в обстановката.... :]
Все пак навсякъде газим в такива! :]
Re: Облицовъчна задача
03-05-2009 - 09:19:03
MB2316 :
Така е , грехота си е да се бута , даже си мисля , че ако Салвадор се заиграе с тази къщурка , може доста по стар изглед да и придаде !?

salvador Написал:
-------------------------------------------------------
> Да състарявам къщата...тя по-стара от това няма да
> стане.

Салвадор , ако ти се "заиграва" може доста да я разкрасиш .
Поне аз така го разбрах. winking smiley
Re: Облицовъчна задача
03-05-2009 - 12:00:36
avatar
Ако кажа ,че къщата която възстановихме е от 1817 година няма да излъжа....
А е строена по метода описан от мен.....
Независимо ,че ги газим такива ,що ли ни трябва и да ги ядем.....? *smiley_ahh*

Чест и почитание
Re: Облицовъчна задача
03-05-2009 - 12:02:26
avatar
Относно запълването на въздушния джоб на комшията - разгледайте материал MEGACRET 40 на www.isomat.bg *bow*

Чест и почитание
Re: Облицовъчна задача
03-05-2009 - 12:59:48
Не бе...манете го тоя джоб...то джоба да му е проблема...Имало е случаи строителите да стоят цял ден на строежа и да пият бира,понеже са им свършили пироните и няма с какво да правят кофтажа...
Re: Облицовъчна задача
03-05-2009 - 13:35:34
argonavt Написал:
-------------------------------------------------------
> MB2316 :
> Така е , грехота си е да се бута , даже си мисля ,
> че ако Салвадор се заиграе с тази къщурка , може
> доста по стар изглед да и придаде !?
>
> salvador Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Да състарявам къщата...тя по-стара от това
> няма да
> > стане.
>
> Салвадор , ако ти се "заиграва" може доста
> да я разкрасиш .
> Поне аз така го разбрах.

Това имах предвид Арго , но си е занимавка все пак .
Re: Облицовъчна задача
04-05-2009 - 00:05:24
MB , напълна съм съгласен с теб. Точно занимавка и заигравка си е разкрасяването , но пък може да стане чудно. Сигурно и мястото си го бива.
Re: Облицовъчна задача
04-05-2009 - 00:13:57
Нищо особено.Село със затихващи функции,в "зеленчуковия пояс" на София.В района има само още една кирпичена къща...даже май е плетарка...много стара...има две години изписани над вратата-1828 и 1918...сигурно е някакво дострояване нещо...Никога не съм виждал хората там...всяко лято варосват къщата...по това се познава,че изобщо някой я обитава.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход