Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цена на сутерен

Публикувано от др. Иванов 
Re: Цена на сутерен
25-03-2009 - 18:48:20
avatar
Цените на материалите са друга тема - там в канчето на шефа не гледам....
Като искаме качество ,то си има и съответната цена....Що ли не се учудвам,че точно вие предприемачите се мислите все за минати....?Някога да сте работили с нашата фирма?Да съм давал цена и за труд?
Доста хора от форума спорихас мен преди време,че съм давал абсурдно ниски цени?!?Дори и да е било така,аз си правя моите сметки - все пак има и конкуренция - нали?
Вие др.Иванов - колко обекта сте изпълнили или изцяло направили?!?
Като гледам въпроса ви - този ще ви е първият....
А за мен легенди се говорят..... :} clap: *angel*
И ще се..... *bow* *bow* *bow* *bow* *bow*
Ха наздраве,че ми омръзна темата..... *drunk* *beer*

Чест и почитание
Re: Цена на сутерен
25-03-2009 - 20:21:07
Иванов, ще ме простиш, ама с това мислене не апартаменти а банани трудно ще продаваш... Ами вземи среди цени, заложи риска, разчети непредвидени, инвестирай и ако е дал господ и имаш късмет ще направиш пари.

Банани и апартаменти не съм продавал масово. Стоки много. Затова тези неща дето ги пишеш си ги смятай ти. Аз си смятам нещата просто. Ако нещо ми върши работа ми е на сметка даже този дето ми о продава да си е сложил 200%, не ми ли върши работа не го взимам даже да е под себестойност. Аз съм работил с безброй номенклатури и е било достатъчно да ми кажат, че искат синигерчета от Нгоро-Нгоро, за да им дам цена след 5 минути. Ако не знам за колко ги продавам, предполагам на ум колко може да е, умножавам го по 5 и цената е готова. Ако смятах глупостите дето ги пишеш, щях да съм чиновник някъде. Когато за пръв път се качих на търговски/нает чартърен/ самолет, даже не знаех на кой континент се намира градът, за който съм тръгнал. По пътя един каза, че е в Азия. После един спомена за Зарка. Знаеш ли какво е Зарка, знаеш дръжки, и аз не знаех, но като ми казаха, че там имало делавера, даже не попитах какво е точно и къде е, сложих кайметата в джоба и на линия. А тук не могат една седмица цена да ми дадат. Низша раса, производители, а ако производителят имаше нещо в главата щеше да стане търговец.
Re: Цена на сутерен
25-03-2009 - 20:36:39
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------
Низша
> раса, производители, а ако производителят имаше
> нещо в главата щеше да стане търговец.


Обикновено хората произвеждат за да продават! Съобразно Търговския закон всеки икономически активен субект се регистрира като търговец в една от избраните възможности-самостоятелно ЕТ и ЕООД,в съдружие ООД,КД, КДА, АД!Закона не прави разлика между търговец и производител за да се делят на раси още повече!В практиката обаче,само този,който никога нищо не е произвеждал може да направи вашето умозаключение другарю,като тази дума умозаключение във вашия случай е силно преувеличена!
Re: Цена на сутерен
25-03-2009 - 20:58:35
avatar
Расист.....,че и джедай на всичкото отгоре.... :] *angel*

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход