Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПВЦ дограма

Публикувано от ани 
Re: ПВЦ дограма
30-08-2007 - 09:47:50
Bobi, ако не съм сбъркал изкарах около 47 квадрата квадратура, като механизмите и стъклопакета имат голямо значение за цената. Грубо ти излиза около 212 лв на квадрат - това е страшно бакалска сметка, защото зависи от отваряемостта - единично, двойно, стандарт, видове механизми и т.н.
Аз на Кчомерлинг платих за 82 квадрата около 16 бона с ДДС, (около 195 лева), като имах два фолксвагена, бял цвят, с чешки стъкла и К отвън, на места 4/4 на места 4/6, като при мен имаше някои специфични неща - укрепващи колони заради някои по-големи размери и т.н. Пак повтарям, че сега съжалявам за Тисен и Сигения, нищо общо няма с прехваления Къомерлинг с Би-Ю.
Re: ПВЦ дограма
30-08-2007 - 11:52:22
За Боби,

не знам коя фирма си питал за оферта, защото има много фирми, които работят с Тисен....но всъщност не бива да има голяма разлика в цената. Я да видим, аз имах около 13 кв. м прозорци. Цената им беше около 2000,- лв. само на дограмата, после на някои места поставих външни первази, без балкона, вътрешни первази с цвят на мрамор/ПВЦ/ навсякъде, Ка стъкло, комарници на панти на двата прозореца и стана около 2700,- лв. Дограмата само излезе около 150,- лв. кв.м, но това наистина зависи от отваряемостта и размерите на прозорците, след това идват аксесоарите, те нямат нищо общо с цената на дограмата и така....
Най-добре е да разгледаш подробно офертата и да я сравниш още с една /две.
Но общо взето по мое впечатление цените бяха добри за качеството на продукцията. Човек винаги може да намери нещо по -евтино, така че твоя е преценката. Аз лично съм доволен от Фирмата и Тисен стои много стабилно и елегантно. А и хората ми доведоха майстор за подмазване, та всичко приключи бързо и сега дограмата е стара тема за мен. Успех!
Re: ПВЦ дограма
12-09-2007 - 21:17:57
[bgcolor=red]Zdraveite!Az sam predstavitel na firma AlfaGlass-proizvodstvo na staklopaketi!!!Ako nqkoi se interesuva ot kachestvo i korektnost,neka se svarje s men!Blagodarq Vi predvaritelno![/bgcolor]
Re: ПВЦ дограма
14-09-2007 - 23:30:37
www.bgmasters.org - ПОРТАЛЪТ ЗА ОНЛАЙН УСЛУГИ - вашият портал! ОНЛАЙН ПРЕВОДИ, ОНЛАЙН КОНСУЛТАЦИИ, САЙТ ЗА БИЗНЕС ЗАПОЗНАНСТВА, новини, безплатни програми, обяви за разкрепостени хора и от двата пола, форуми, чатове, вицове и още много неща с развлекателна или бизнес насоченост!
Re: ПВЦ дограма
19-09-2007 - 15:20:59
Здравейте,

Много писане, много нещо!
Човек се обърква тотално при избора коя марка да предпочете. Никой обаче не дискутира въпроса за устойчивостта на PVC профилите на UV лъчи, респективно на дълговечността им. Моля спецовете да си кажат тежката дума.
И още , какво ще кажете за профилите KMG.
Re: ПВЦ дограма
21-09-2007 - 13:00:42
Не си слагаите дограма от Стилпласт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Re: ПВЦ дограма
13-10-2007 - 17:43:15
simonov Написал:
-------------------------------------------------------
> Не си слагаите дограма от
> Стилпласт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
> !!!!!!1


защо каква е причината?Некачествено поставяне или?

Re: ПВЦ дограма
18-10-2007 - 15:06:30
Преди 5г. си сложихме но хола Тисен-3 камерен с Ка стъклопакет,много съм доволна , няма никакъв конденз и намалихме разхода на топлинна енергия. Преди 1 година си подменихме на другите стаи с Рехау 5-камерен ,който е сдвойна гума и с по-добра термо изолация,много сме доволни от фирмата "Мирапласт",които много професионално и качественно работят и изпълняват гаранциите си. clap:
Re: ПВЦ дограма
19-10-2007 - 12:51:36
Тази пък фирма не съм я чувал.....от кога е на пазара и с какви профили работи, та да попитам и аз там за оферта, че сега строя сграда и ще ми трябва много дограма?
Какво значи да си изпълнява гаранциите, ами то май не е хубаво да се налага да изпълнява гаранции....? :} :} значи нещо не е наред.....
Re: ПВЦ дограма
07-12-2007 - 08:51:33
здравейте.преди година и половина си смених старата дограма.смених я при табаков ООД.дограмата е петкамерна на рехау с К-стъкло.значи разликата е огромна,наистина не мога да повярвам че това което ми предложиха ще има кой знае какъв ефект но...факт.Нямам външна топлоизолация и въпреки това вече повече от год.и половина плащам с около 15-20% по-малко ел.енергия.
доколкото проекта каква ще е дограмата с какви профили,с какво отваряне,вземане на мерки,поставяне и тн.не ми взеха и стотинка,а качеството е наистина на ниво.
БРАВО! Мисля че офиса им беше на ул.златовръх-или нещо подобно в лозенец.
имам и някакъв тел.който може би е все още този 0878559979

успех на всички с този проблем за дограмите! clap:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход