Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Филътър преди водомера по-предписание на Софииска вода?

Публикувано от bezopit 
Филътър преди водомера по-предписание на Софииска вода?
07-03-2009 - 10:04:16
Както се разбира от заглавието Софииска вода ми даде един куп предписания преди да ме включи към мрежата си.Едното от всички е филтър ПРЕДИ ВОДОМЕРА.Питах ги кой ще го монтира щом е преди водомера по закон трябва са са те ДА ама НЕ аз трябва да си го монтирам.Първо на мен не ми харесва идеята постоянно да се навирам в шахтата за да подменям филтъра час през час имайки предвид какво е качеството на водата.И искам да,ви попитам:
Що за практика е това да ме задължът да си си монтирам такъв филтър?
И някой има ли представа дали има някакви филтри които да издържат по-дълго време?
Re: Филътър преди водомера по-предписание на Софииска вода?
07-03-2009 - 10:09:47
Водомерите си имат филтър, който предпазва механизма. Поставяш го правилно (има си посока) и си готов!
Нещо не сте се разбрали ми се струва...
Re: Филътър преди водомера по-предписание на Софииска вода?
07-03-2009 - 10:45:48
Има филтри , дори ако искаш действително да пиеш чиста вода , ще те свържа с мои познати , които се занимават с такива неща . От къщи до филтърни инсталации за цели квартали !
Re: Филътър преди водомера по-предписание на Софииска вода?
09-03-2009 - 21:55:07
Предписанието е филтър преди водомера!
Re: Филътър преди водомера по-предписание на Софииска вода?
10-03-2009 - 10:55:18
bezopit Написал:
-------------------------------------------------------
> Предписанието е филтър преди водомера!


Еми там му е мястото.Предписват филтри на всички.То е за добро.Да не говорим че струва няколко лева.А това че ще го чистиш често- не е така.По-скоро се почиства след няколко аварии или ремонт наблизо по трасето до теб.
И е за твоя сметка,както и тротоарния кран/110лв/-и двата са преди водомера.Има още едно дърво-всичко си правиш сам-купуваш и монтираш във вод.шахта/за твоя сметка,ако искаш да е както трябва/,а след това плащаш на В и К още веднъж за този труд и за пломбата,все едно че те са ти го направили.Това е картинката.......Иначе ако ги чакаш,докато дойдат може да си остарял...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход