Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Трябва ни....

Публикувано от gogol 
Re: Трябва ни....
13-03-2009 - 17:30:59
avatar
В конкуренцията е истината.....
Напълно възможно е при въпрос при даден проблем дори да ти помогна....
Пяната не ми харесва поради факта ,че не се формова лесно,а и след пряко слънчево греене върху нея става като изгоряла и не ме кефи....
Грако са добри машини ,но ако съдя по този сайт цените им не са оправдани въобще....
*huh*

Чест и почитание
Re: Трябва ни....
13-03-2009 - 17:31:44
avatar
[www.gleempaint.com]
ето го и сайта..... *write*

Чест и почитание
Abu
Re: Трябва ни....
13-03-2009 - 17:40:10
Това не го ли постна Стойков... Преди време някой беше споменал за А и Г Инвест (aginvest.com), но нямат цени на сайта - сигурно на мейл или по телефона ще са по-конкретни.

Извинявай, че не ги давам като линк, ама не знам дали изобщо си струва да ги споменавам... да не те набутам нещо.
Re: Трябва ни....
13-03-2009 - 21:36:27
avatar
Привет!
Позвъних и на тях,но цените са тия които описах по горе.....
Уви....И те си мечтаят за бързо забогатяване.
Сайта ми прати Стойков,аз си харесах бензиновият вариант на помпата,но той така и не се появи повече в чата.....
Язък,таман заделих от париците за черни дни..... *yes*

Чест и почитание
Re: Трябва ни....
18-03-2009 - 20:01:42
avatar
Нещо не ви се нрави темата май.....
Или просто нищо не ви трябва????? *write* *write* *write*

Чест и почитание
Re: Трябва ни....
18-03-2009 - 20:20:15
gogol, много ме кефиш човече! Ако си строител с фирма, може ли след месец-два да поговорим да ми построиш къщичката? *beer*

Всъщност, това си е точно по темата
Трябва ни... СТРОИТЕЛ!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-18 20:21 от Чимиджимичамиджоми.
Re: Трябва ни....
18-03-2009 - 21:47:43
avatar
С радост ще посрещна предизвикателството.....
Стига да не е много далеч от Варна..... *ok* *angel* *pardon* *huh* *yes*

Чест и почитание
Re: Трябва ни....
19-03-2009 - 07:43:51
Не е по темата. Строител не се търси в интернет форум, строител се избира с препоръки.
Re: Трябва ни....
19-03-2009 - 10:52:38
4ovek, не си много прав. Строител се избира като булка. smiling smiley С препоръки не става. Трябва да е по любов :loveu: и взаимно съгласие *beer* . За последните две години се нагледах на "препоръчани" строители. Кофтито при тях, за разлика от булката е, че с последната все пак можеш да се разведеш. Свикнал съм да се доверявам на предчувствията си (не без сериозно проучване в последствие естествено). Жалко, че gogol e във Варна. Как се отнася един човек към работата си се вижда най-добре точно по форумите, в анонимна среда.
Re: Трябва ни....
19-03-2009 - 11:53:33
Ами когато видиш какво е да работиш с непрепоръчани може и да продължим д а разваляме темата на Гоголsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход