Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Трябва ни....

Публикувано от gogol 
Re: Трябва ни....
10-03-2009 - 23:13:11
Г-н Гогол, ти коя помпа си харесал? Аз направих запитване за тази от 2099 долара. По колко е долара сега? Питах и колко би струвало да я изпратят до БГ. Не знам дали няма да излезе много скъпо, но ще имаш отговор до утре.
Re: Трябва ни....
10-03-2009 - 23:22:55
Дааа, г-н Гогол-не съобразих най-важното. Тези помпи са все пак за сев. америка и работят на 110 Волта *huh*
Re: Трябва ни....
11-03-2009 - 08:00:59
avatar
Един токов трансформатор и сме готови,но в случая ми трябва нещо по в олекотен вариант ,понеже ще се разнася из покриви.....
Цената въпреки това е чудесна,но ми трябва нещо което ще хвърля вискозитет около 1500-1600 плътност.....
Просто благодаря за това че се занимавате с моята особа.... *bow*
Наистина тук в БГ обаче ни дерат кожите....
Трябва ми нещо което е с роторно изпълнение,а не мембранно поради факта ,че ще се хвърля епоксид и ПУ,а те в себе си имат ацетатни частици..... *bow*

Чест и почитание
Re: Трябва ни....
11-03-2009 - 08:32:46
Проблемът е в резервните части ако я вземеш от САЩ. Мамицата му , безумно са скъпи тези дето се продават у нас.
Може би трябва да купиш две, едната за части. И като ти се развали дадена част докато я доставят да ползваш то другата машина.
Сега се сещам и един друг вариант - взимаш машиа за мазилки, купуваш дюза 0.035" (с такава правят фините шпакловките) и на края слагаш тази дюза. Разгледай машината за шпакловки

T-MAX™ 405

тук [www.grabko-bg.com]

Всъщност това е шнекова машина (поне не мен таа ми изглежда) , като различен е само пистолета. Дюзите в куфарчето са два типа - едните са като на машините дето ти ги показва Стойков.
Та идеята е да вземеш машина за мазилки под наем - за такива машинаи има обяви и да пробваш.
И ако го направиш задължително кажи дали става, че да знам дали и аз да им дам на кожодерите пари за пистолетаsmiling smiley
Re: Трябва ни....
11-03-2009 - 18:02:14
avatar
Привет!
Интересувам се от Sray Tech GPX80 GAS 4,5 Hp или EPX 2555 Upright Cart Recon(Bare),хубавото при първата че е на бензин и е много мобилна - ако и цената и е 2400 долара просто е перфектна.....
Не зная каква е само цената на доставката,но и това ще го уредим.....
Продукта на GRACO струва 6200 лева без ДДС франко Варна от дистрибутор.....
Има и някакви италиански ,но просто изглеждат доста зле ,а и са мембранни,а не роторни....
Благодаря за отзивчивостта...... *bow*

Чест и почитание
Re: Трябва ни....
12-03-2009 - 21:11:38
avatar
Какво става бе колеги.....?
Всички замълчаха нещо...... :g: *pardon* *angel*

Чест и почитание
Re: Трябва ни....
13-03-2009 - 11:18:51
Много си далеч, ако беше за София можеше да се измисли нещо за експериментиране преди да си дадеш парите.
Abu
Re: Трябва ни....
13-03-2009 - 12:55:39
Бе аз не смея да попитам, щото моите грундове са с ацетонов и бензинов разтворител, та малко ме е страх от електроуреди на обекта... тези простите едновремешни бояджийски помпи къде могат да се намерят (за металните питам)?
Вярно, селско е един да помпи като побъркан на ръка, ама иначе БУМ!!!

Гогол, полиуретанът в течно състояние не е ли пожароопасен?
Re: Трябва ни....
13-03-2009 - 13:49:20
А какво пречи да вържеш компресор към старовремската машина?
Ако не намериш опитай с пръскачка за лозе - те са на същия принцип ако не бъркам.
Abu
Re: Трябва ни....
13-03-2009 - 14:12:24
4овек, не става, "отцепката" ми е над 30 м, представи си що маркучи трябват...

Сега търсих пенополагащи машини и установих, че световният лидер за всякакви пръскащи истории е Graco, вкл. за полиуретана на Гогол. Нищо не ми говори фирмата, ама и не съм проявявал интерес досега. Имат представител (дилър) за България, но дочух, че от Турция щяло да излезе по-тънко. Ако разбера нещо и за пръскалките за полагане на PU хидро, ще споделя.

Гогол, не мисли че съм се разтърсил за да те конкурирам - идеята да минавам с пясъкоструйка преди полиуретана хич не ме блазни... По ми харесва топлоизолационната пяна - доста се коментира напоследък, а и имам добри впечатления. Имам идея как да се подобри монтажа, що да не проверя как стоят нещата с купуването на една "система"?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход