Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ДА ПОМОГНЕМ

Публикувано от markk 
Re: ДА ПОМОГНЕМ
08-03-2009 - 20:13:43
*yes* *yes* *yes* *yes* *yes*
Re: ДА ПОМОГНЕМ
08-03-2009 - 20:13:53
Интересно се получава. Ето моята реакция от преди 2-3 седмици:
Re: Habitat for Humanity-Има ли такова животно в БГ?
Изпратено от: Don Balon (IP съхранено)
Дата: February 23, 2009 12:58PM


Този постинг можех да го започна така: Съгласен съм, жилищата ще ги раздаваме само на българи. За целта ще поискам антропологичните данни на чистокръвния българин и на всеки един кандидат ще бъдат мерени размерите на черепа, дължината на носа, ще се гледа цвета на очите и касата!!!
Само че това горното ще го премълча и вместо него ще кажа:
Баста! Баста дами и господа! Няма да раздаваме никакви жилища до като не се научиме че българския народ не се дели на цигани, българи, турци, арменци, шопи, майнички, селяни, граждани и пр!!! Вместо това ще започнеме да се учиме на гражданска отговорност, на взамно уважение, на почитане на законите, ще спреме да си хвърляме боклука през балкона, ще започнеме да зачитаме труда на хората, ще се научиме че селянин не е обида, да работиме за "лев", вместо да стоиме без "лев" и още много неща.


Ето и реакцията на Марк:

Тогава дай да оставим нещата и всеки да тъне в собствените си лайна и когато ни плюят и лъжат,да се правим,че мана небесна ни роси или сме осенени от височайша благодат......БАСТА!!! Нека танковете да дойдат.......а администраторите да закрият темата!!!!

Оставям това без коментар.
Re: ДА ПОМОГНЕМ
08-03-2009 - 20:25:16
...Чувството за вина е най-използваното средство за въздействие върху човека,неговото възпитание,отношението към света и човешките ценности.То се вменява задължително и от всякъде,като почнеш от началното образование,религията,обществените обичаи и законодателството като продължение на обичая!

Фло, тука става дума за вина която всеки сам осъзнава и не му е вменявана от никого.
Re: ДА ПОМОГНЕМ
08-03-2009 - 20:32:12
avatar
фло Написал:
-------------------------------------------------------



> тази тук ДА ПОМОГНЕМ вероятно е продукт на
> подсъзнателно чувство за вина, избило в
> хуманизъм!Как иначе да си обясним инициативата



А това тук.Аз също влизам в темата с СМС ,но не занимавам никого,ако не ми харесва . Просто пускам или не.

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: ДА ПОМОГНЕМ
08-03-2009 - 20:42:26
Марк , не се ядосвай бе човек ! Като си пуснал тази тема , аз съм сигурен , че си очаквал какви ли не писания ! Нека да си стои темата ! Има ХОРА и хора ! *bow*
Re: ДА ПОМОГНЕМ
08-03-2009 - 20:52:31
МБ2316, аз мисля че има ХОРА и ХОРА и едничката разлика е че едните не се страхуват да разкриват чувствата си без да ги е страх че това ще ги направи уязвими, за разлика от другите които се страхуват точно от това.
Re: ДА ПОМОГНЕМ
08-03-2009 - 20:53:50
avatar

ПРИЯТЕЛИИИИИИИ
Пак подкарахте философската.Не е ли по добре всеки да каже какво ще предостави и ще му намерим добро място.

Досега имаме

Работници и техническа подкрепа от Маркк
Къща за база в Софийско от Парцалев
Материали за водопровод от мен

Възможно е и да се дадат отстъпки от търговци или други варианти.
Моля ви бъдете конкретни и оперативни.Иде пролет.
Re: ДА ПОМОГНЕМ
08-03-2009 - 20:58:12
Марк отправи конкретно питане за Пловдив ако си спомняте !
Re: ДА ПОМОГНЕМ
08-03-2009 - 20:58:32
*drunk* Не се спичайте! Аз споделих как да стане! Вложих и конкретика за да е ефективно и някой не е разбрал!Така ще стане и с тая инициатива,защото хората имат различен праг на възприемчивост!Да помагаме-аз съм за!Но пак ще ви спомена библейската мъдрост да не нахраниш гладния с риба,а да го научиш да я лови!Щото не можеш да храниш постоянно! Аз помагам и в тоя форум,като споделям знания и технологии и има форумисти с които лично съм се срещал и на които съм помогнал да си изправят производството на крака- безвъзмездно.Това е!
Re: ДА ПОМОГНЕМ
08-03-2009 - 21:00:10
Фло , може човека да знае как се хваща риба , но в момента да има крайна нужда от нещо , за да започне пак да я лови !?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход