Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ДА ПОМОГНЕМ

Публикувано от markk 
Re: ДА ПОМОГНЕМ
06-03-2009 - 17:41:32
avatar
Привет!
Старчески домове и детски домове...! Това трябва......,но ако видите изискванията за построяване на такива ще видите че схемата е почти перфектна -всеки от държавната администрация,а също и от големите фирми монополисти няма да ви /ни/ цепи басма,а ще иска да изкара яко лев....
Ей за това мисля че идеята е неосъществима-просто много хора ще искат да папат на ваш/наш/ гръб.
Ей затова и съм бесен.....
Преди време исках да купя едно помощно училище и да развия дейност/социална/,но като чуха това доста чичковци подскочиха и не ми дадоха разрешение...
Цената беше 12000 стари лева,а сградата се руши и досега.....
Завистлива нация сме хеййййй.......
Иначе ще помагам с каквото мога- ще чакам и ще следя темата отблизо..... *yes* *rose*

Чест и почитание
Re: ДА ПОМОГНЕМ
06-03-2009 - 17:54:15
avatar
Идеята всъщност е малко по различна-съмнявам се някой да си даде имота за такава цел в тези срокове, а и трябва да сме много и обединени,за да не се допуска своеволие и беззаконие,но като гледам на какъв интерес се радва темата,започвам да губя надежда.Толкова ли не може да се намери един имот в Пловдив примерно,пък бил той и проблемен,недовършен,нали и собственика ще си помогне...... sad smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: ДА ПОМОГНЕМ
06-03-2009 - 19:16:52
avatar
Аз пък желая да направя наркокомуна.....
Т.е. да лекуваме там зависими....що да ходят чак до Испания!?! *write* *angel*

Чест и почитание
Re: ДА ПОМОГНЕМ
06-03-2009 - 20:02:10
Марк *ok* в момента съм на работа и нямам време да чета всички постинги, но идеята има много от онова което аз мислех и споделих в Хабитат за ХОРАТА. Поздравления!!!Като се прибера ще прочета всичко.
Re: ДА ПОМОГНЕМ
06-03-2009 - 23:39:46
Здравейте, колеги!
Днес цял ден нямах възможност да разгледам форума
и като се прибрах вечерта - каква изненада!
Markk, каква тема само!
Ето, за това са форумите, според мен.
И като гледам, почти всички уважавани от мен съфорумци
са взели отношение!
Конкретно по темата имам две предложения:
1. Продавам етаж (втори) от къща в с. Крумово, до Пловдив,
100 кв. м., 1/2части от двор 660кв. м., мазе и таван.
2. Мога да съдействам за закупуване на електроматериали
от Пловдив на МНОГО ПРЕФЕРЕНЦИАЛНИ ЦЕНИ.
Подробности за заинтересованите на лични.
Поздрави и успехи на всички!
Re: ДА ПОМОГНЕМ
07-03-2009 - 08:44:02
avatar
Идеята НЕ Е ДА СЕ КУПУВА каквото и да било.Все пак сме в сайт за имоти и в него днес се предлагат 441 755 бр. и какво от това,като няма кой да ги купи.Partzalev каза ,че предоставя къща срещу освежителен ремонт,материалите за който ще купи той,Owner BG дава тръби за водопровод и в тая връзка,ако къщата се нуждае от довършване и поради някаква причина не можеш да го направиш,аз съм готов да предоставя майстори ,които ще я довършат безвъзмездно за теб. Срещу това ти се задължаваш да я предоставиш за безплатно ползване за определен период на нуждаещи се,като имаш право да участваш в подбора им.Ето това е идеята в по-малък мащаб.

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: ДА ПОМОГНЕМ
07-03-2009 - 10:16:58
markk,
Намери време и ела да те заведа до къщата!
Re: ДА ПОМОГНЕМ
07-03-2009 - 10:54:55
avatar
Скоро ще бъда в София,защото ще започвам строежи в района,но като гледам какъв интерес има,не знам дали ще се наложи изобщо.Никакъв интерес,имам чувството,че ако темата беше "Раздавам кебапчета ....5 за лев" щеше да се радва на небивал интерес.Жалко,че сме в сайт за имоти..... sad smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: ДА ПОМОГНЕМ
07-03-2009 - 16:35:47
Идеята е супер ! За съжаление нямам имот в Пловдив.
Re: ДА ПОМОГНЕМ
07-03-2009 - 16:41:55
Марк , ако на колегата Парцалев къщата е в района на строежа ти , пък може да я ползваш ти за нещо ! Въпрос на договорка е все пак !? smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход