Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

мазилки maxit

Публикувано от Pafo 
мазилки maxit
23-03-2006 - 20:27:02
Predstoi mi remont na fasadata i mislia da si sloza mazilka za posleden sloj vyrhu toploizolaciata. 4uh dosta dobri ne6ta za mazilkite na "maxit". Poglednah im Bg sajta www.maxit.bg, a systo i nemskia maxit.de i izglezdat mnogo seriozni.

Niakoj polzval li gi e i moze li da dade mnenie?

Blagodaria predwaritelno!
Re: мазилки maxit
24-03-2006 - 08:59:09
Да, много са добри. Ето ти и телефона на представителят им в Пловдив, но можеш да го питаш за всичко: 0888 286481 - Станимир Узунов. smiling smiley
Re: мазилки maxit
26-03-2006 - 10:43:31
Работил съм с тези мазилки както и с други, "maxit" sil a - силиконва 2 мм. (влачена) е много добра. Но с по- добри впечатления съм останал от "baumit" пак силиконова 2 мм. Изключително качество. Цената им е 1/1
Pafo
Re: мазилки maxit
03-04-2006 - 08:39:32
Bлагодаря за мненията. Мисля, че ще се насочата към новата силикатна мазилка на maxit - почнали са от тази година да я вкарват от Швейцария и е супер на вид - видях им мострените табла. Даже имат 1.5 мм влачена! Разходът, а от там и цената са супер!
Но още не мога да си отговоря дали е подходяща за изолацията ми с EPS. А частите по бетона, които ще са с XPS?
Re: мазилки maxit
11-04-2006 - 18:23:52
Баумит са най-добрите-това е ясно!
Pafo
Re: мазилки maxit
14-04-2006 - 17:20:19
Pavlik,

Извини ме за крайното мнение, но да ми сравняваш румънска стока със швейцарска просто не е уместно... Може в България да си мислим, че са най-големи и добри, но това не е така... Това, което попрочетох в нета за фирмите, показва, че Баумит са не голяма австрийска фирма, която я има само на източноевропейските пазари, докато maxit са най-големите в Европа в момента...

Взех си силикатната мазилка на maxit и е супер. Аз лично съм много доволен..
Re: мазилки maxit
20-04-2006 - 21:37:59
Това мнение е преместено в новия "форум за имоти, финанси и всичко останало"



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-24 23:43 от g0g0.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход