Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Питане за цени

Публикувано от T.Ivanova 
Re: Питане за цени
19-02-2009 - 11:44:04
Ха добре дошъл ! *beer*
Re: Питане за цени
19-02-2009 - 21:14:59
avatar
Добре заварил....
Всъщност отдавна наблюдавам форума,независимо че не вземам активно участие....
Просто работя повечко заради кризата.... *angel*

Чест и почитание
Re: Питане за цени
19-02-2009 - 21:33:15
Не можете ли да почакате малко и да разберете колко фирми ще откажат от бизнеса или ще смъкнат цените.В момента е трудно да се прецени че повечето са в очкване след Зимния сезон.
Re: Питане за цени
20-02-2009 - 01:02:56
още съм на фаза предварителни преговори и до два-три месеца я сключа договор със строителната фирма , я не. има административна и правна процедура преди за започна с довършителните работи . правя предварителни ориентировъчни сметки ,колко горе долу ще ми струва. не говоря за точни сметки - никъде не съм писала че питам за количествена сметка.

между другото днес питах и други фирми за цени ' на око ' - подобни са на тия които написах . вие май не четете че тия цени, които пиша са с включен ДДС в тях. за мен фирма, която не работи с цени с включен ДДС не е сериозна фирма, която върши работа. оборот за регистрация по ЗДДС от 50 хил за 12 месеца назад при строителна фирма се достига само с фактуриране на 140 кв. м СМР .

Re: Питане за цени
20-02-2009 - 07:13:08
avatar
И защо това ви учудва?
Държавата направо ни източва с данъци,а хляба става все по скъп .....
Това дали цената е с ДДС не трябва да ви прави сигурна в качеството.....
Вярно че ще ви трябват документи,но това не е критерий-повярвайте ми. *yes*

Чест и почитание
Re: Питане за цени
20-02-2009 - 09:31:07
Говориш толкова на ангро , че ..... Строителството е от хиляди години , а ЗДДС е от няколко минути ! Кое е несериозното сега ? :] :] :]
Re: Питане за цени
20-02-2009 - 11:09:15
а бе той и съда е от хиляди години , а там се ходи с документи, а не с приказки и обяснения от рода ' една жена казала ' .


както аз не ви коментирам строителната материя, така вие що коментирате материя, която не разбирате.

умният човек законно си намалява данъците, не толкова умния укрива данъци . как се намаляват данъците - за това си има специалисти, които работят срещу заплащане като вас и не дават консултации безплатно по форумите.
Re: Питане за цени
20-02-2009 - 11:17:49
*ok* *ok* *ok* :] :] :] Поназнайваме и ние малко от тази материйка !
Re: Питане за цени
20-02-2009 - 12:31:08
призив срещу лакомията на имотния пазар

подробностите тук : [dnes.dir.bg]


ако поназнайвахте нещичко нямаше счетоводните форуми да са пълни с питащи, който веднага личат че не са от бранша , започват да псуват като ги пратиш при специалист , за да си платят за консултацията.
Re: Питане за цени
20-02-2009 - 12:41:03
Вярно е ! Дистанцирам се категорично ! *angel*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход