Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво правят архитектите? това ще отивам да уча в виас но не знам какво правят?

Публикувано от анита 
Какво правят архитектите? това ще отивам да уча в виас но не знам какво правят?
17-02-2009 - 01:06:35
Какво правят архитектите? това ще отивам да уча в виас но не знам какво правят?

чета тук че взимали нйа-голям процент от цената за проетиране

апоред мен архитекта трябва да взема най-малък

прочетох тък там и останас с впечатлението ,че стротелния инженер и геодезиста вик инженера са по-важни от архитекта .......не мога да си обясня какво прави архитекта !?

скоро разбрах че армание е завършил медицина а тай е един от най-извесните интериорни дизайнери
Re: Какво правят архитектите? това ще отивам да уча в виас но не знам какво правят?
17-02-2009 - 01:21:40
кате моля ви smiling smiley
Re: Какво правят архитектите? това ще отивам да уча в виас но не знам какво правят?
17-02-2009 - 01:23:46
Ако не знаеш, къде си тръгнал? smiling smiley Провери чичко гугъл какво казва за архитектите.
А Армани е моден дизайнер, който имам афинитет към интериорния дизайн.
Re: Какво правят архитектите? това ще отивам да уча в виас но не знам какво правят?
17-02-2009 - 01:31:27
Анита,
Отивай да учиш архитектура, както АНИ.
Аритектите са нещо като художниците. Когато се вдъхновят вършат чудеса !
Това как изглежда сградата отвън и отвътре е дело на архитекта. Ако ги нямаше тях , строителите не биха си бласкали главите да изчисляват измислици или меко казано, цялото строителство би било традиционално и консервативно. Разбра ли ?
Конструкторът, електро-инжинерът, В и К, Отопление и вентилация са инжинери, които подчиняват мисълта си на закони и формули ! Те не творят / или ако има творчество , то е малък процент.
Архитектът е творец на новите идеи в строителството. А, това, дали може или не да се изпълни , решават инжинерите.
И стига рева по АНИ. Покани я на сладкарница от мое име: rz3bvd - nishto che sam female.
PS: Забелязвам . че имаш много правописни грешки и то на български ! Та какъв отличник си, когато не знаеш как се спряга " подлог" в изречението ?
Re: Какво правят архитектите? това ще отивам да уча в виас но не знам какво правят?
17-02-2009 - 01:32:21
проверявам от 3 години в гугъл и не намирам отговор а аз от 3 години и половина ходя на урици по рисуване и рисунките за виас ги правя много добре не се хваля така казва човека който ме готви казва че рядко имало такива като мен и в виас като си показвах рисунките на яким и другия не си спомням името ми казаха че са много хубави особено яким ги хареса много

да знам за заха хадит,фостър, и други но аз мислях че геодезията,конструкциите вик се правят от архитекта в древен рим и египед е било така доколкото знам

примерно в древен рим канализацията е правена от архитекти а не от вик инженери

защо е така обяснете ми smiling smiley
Re: Какво правят архитектите? това ще отивам да уча в виас но не знам какво правят?
17-02-2009 - 01:47:39
Anita,
От древен Рим до сега обществото се е променило, както и обществения строй.
Да не говорим в кой ВЕК сме сега !
Нали еволюцията на човечеството ти е дало Интернета и фОРУМА в който пишеш сега.
Къде си чул по римско време за нанотехнологии, звездни пътешествоя и Т.Н.?
Оооооооооооооооо, You make me sick and tired.
Re: Какво правят архитектите? това ще отивам да уча в виас но не знам какво правят?
17-02-2009 - 01:50:39
Анита,
Kъде е Камелия, дето не обича шлоковица, да ти види прaвописа.
Това определено не е правопис на отличник, а на двойкар !
Re: Какво правят архитектите? това ще отивам да уча в виас но не знам какво правят?
17-02-2009 - 02:22:49
rz3bvd Написал:
-------------------------------------------------------
> Анита,
> Отивай да учиш архитектура, както АНИ.
> Аритектите са нещо като художниците. Когато се
> вдъхновят вършат чудеса !
> Това как изглежда сградата отвън и отвътре е дело
> на архитекта. Ако ги нямаше тях , строителите не
> биха си бласкали главите да изчисляват измислици
> или меко казано, цялото строителство би било
> традиционално и консервативно. Разбра ли ?
> Конструкторът, електро-инжинерът, В и К, Отопление
> и вентилация са инжинери, които подчиняват мисълта
> си на закони и формули ! Те не творят / или ако
> има творчество , то е малък процент.
> Архитектът е творец на новите идеи в
> строителството. А, това, дали може или не да се
> изпълни , решават инжинерите.
> И стига рева по АНИ. Покани я на сладкарница от
> мое име: rz3bvd - nishto che sam female.
> PS: Забелязвам . че имаш много правописни грешки и
> то на български ! Та какъв отличник си, когато не
> знаеш как се спряга " подлог" в изречението ?
>


по БЕЛ никога не съм бил силен но има много писанели примерно които са били неграмотно но пишат срахотни книги нали сме ги учили в училище даже вече не им помня имената на авторите беше горски този в твърдишкия балкан ходел съм в къщата в гората където е бил горски мисля, че ссе казваше емилиан станев .........незнам аз никога не съм ги разбирал литературните критици никога не съм можел да правя анализи на мен стихотворениета не ми върдействат незнам защо опитах се да се променя но не мога чувал съм това ,че само глупавите не се променят , но аз не мога да се променя все още.. ще опитам друго да ви кажа по повод литературните анализи на стихотворения и разкази видях по тВ-то интервю е много известен и ченен художник българин негови картини са били включени в някакъв проект на юнеско за култърното наследвтво на 20 век значи не е комерсиален художник та той каза че не влягал никакъв подсмисъл в картините си и всичките приказки на критиците за неговите картина от сорта ,че е нарисувал гълъб и това осначавало еди какво си той каза че били пълни глупости същото значи е и с анализите по литература

тарантино беше казал същото че критиците когато заснемели някой филм тогада да анализират филми
Re: Какво правят архитектите? това ще отивам да уча в виас но не знам какво правят?
17-02-2009 - 02:25:34
rz3bvd Написал:
-------------------------------------------------------
> Анита,
> Kъде е Камелия, дето не обича шлоковица, да ти
> види прaвописа.
> Това определено не е правопис на отличник, а на
> двойкар !


хехехехе на двойкат ако искаш да сканирам дипломата от Математическата гимназия да видиш паралелка математика с английски среден успех 5,50 по БЕЛ имам 5,33
Re: Какво правят архитектите? това ще отивам да уча в виас но не знам какво правят?
17-02-2009 - 03:25:26
утре отивам при баща ми в хотела в слънчев гряг за 2-3 дена и вземам с мен задачи да решавам по математика и реших го тази година влизам архитектура в виас но не знам дли ще го уча после само едно нещо знам че искам да съм с ани цял живот искам да уча но не знам какво точно но нещо свързано с математика или рисуване кино незнам и знам че искам да работя ммного аз съм работохолик не обичам да се забавлявам никога не съм ходил на дискотека или на кефене ани веднъж ми каза илко ти си работохолик :loveu: *rose* :loveu: *rose*
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.